WoodMaster.in.ua

Український столярно-меблевий форум "Майстер"

Меблі та столярні вироби   

  
Сьогодні: 20 квітня 2018, 17:48
Пошук від Google

Активні теми

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Створити нову тему Відповісти  [ 99 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення:#21  ПовідомленняДодано: 19 жовтня 2016, 22:44 
Офлайн

Показаних робіт: 26
Дякував: 164 раз.
Подякували: 156 раз.
maestrostolar написав:
Кому цікаво - запитуйте

Цікаво.Бачу ,що у Вас все американське,навіть рейсмус. :? Ви часом не родич Обами чи п.Клінтонової? :D

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#22  ПовідомленняДодано: 19 жовтня 2016, 23:45 
Офлайн

Показаних робіт: 3
Дякував: 19 раз.
Подякували: 65 раз.
Для того щоб придбати хороший інструмент(навіть Made in Тайвань - але на перенесеному зі Штатів виробництві) в рази дешевший ніж в Украіні можна потратитись на пару трансформаторів-стабілізаторів 5000 Вт 220-120 Вольт(типу такого http://www.sevenstar.com/110v-220v-volt ... lators.htm) і не бути при цьому темношкірим або кревним 42-го президета USA :geek:
Інтернет, Google, Amazon, EBay та інше Вам в допомогу...
І не все америкоське: є троха Канади, Сверлильний - польський китаець чи китайський полак - pies go wie!
Теж є оден німак Festool 1400 EBQ + різних дрібничок зібраних по Європі та з мглистого Альбіону...
А украінське?!? Звичайно ж бочка для стружкотягу! - ну не котити-ж бочку із-зі океану на Вкраіну Неньку :))
Якось неоднозначно звучить,нє ?
:o

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#23  ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2016, 23:20 
Офлайн

А доставка з за океану не напружує?Ніби досить дорого.Правда зараз ніби "Нова пошта" береться доставляти та переводити гроші по наданому їй лінку на товар.Може й дійсно є в тому сенс. :unknown:

Теж є оден німак Festool 1400 EBQ
А де берете дюймові фрези до нього,теж з за бугра?

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#24  ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2016, 07:16 
Офлайн

Роланд написав:
А доставка з за океану не напружує?Ніби досить дорого.

Тепер дійсно дорого та й ліміт безмитний в два рази менший - крупняк встиг в попередні роки стягнути
Роланд написав:
ніби "Нова пошта" береться доставляти

Не знаю не юзав іх сервіс
Роланд написав:
де берете дюймові фрези до нього

Festool на 220 + metric collets 12 та 6 +
imperial collets 1/2 та 1/4 -там де й решту
Роланд написав:
А де берете

Раз взяв і більше не тре - ви на ціну іх подивіться+доставка - не знаю що тре робити щоб "вбити" цангу такоі якости
Роланд написав:
не напружує?

Ні зате не так обтяжливо для бюджету :D

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#25  ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2016, 15:27 
Офлайн

maestrostolar написав:

Друзі, суперновина!

Здійснюємо «американські мрії»!

Новий сервіс NP Shopping – це легкі покупки в інтернет-магазинах США.

Лише оберіть, чого душа бажає - від гудзика на пальто до найпотужнішого планшету чи ексклюзивних кросівок, а про решту подбаємо ми.

Чому NP Shopping?
Викуп вашого замовлення у США
$5,80/кг з доставкою по Україні
5 днів дороги зі складу в США
Три простих кроки:
Дайте посилання на бажаний товар
Оплатіть замовлення після підтвердження
Очікуйте на доставку. Все просто!

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#26  ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2016, 16:03 
Офлайн

Роланд написав:
$5,80/кг з доставкою по Україні

Дуже дорого!!!!
Роланд написав:
5 днів дороги зі складу в США

Фантастика!!!!!! Навіть у старожилів ринку таких послуг рекорд 7-8 днів(літаком) і це при наявності митного поста на власному складі у Львові :Dx
Обмеження по вазі та суммі?
Ну якби ще вони вигравали за клієнта лоти на аукціонах та ще й по стартовій ставці я би закохався у іх офферту!!!
п.Роланд, а ви самі користуваися цим і щиро рекомендуєте іншим чи намовляєте когось на власній шкурі протестувати переваги нового "ненав"язливого" вітчизняного сервісу? :Dоx
Та й взагалі, здається це вже :off:
P.S.
Цитата з https://novaposhta.ua/ru/news/rubric/2/id/3139:
"Для украинцев до сих пор существует искусственный барьер - более 40% онлайн-магазинов США, включая Amazon и eBay, не принимают платежные карты, выданные отечественными банками."
Таке враження що ми живемо в різних краінах з менджментом Новоі Почти - або ім спецом видають в банках нездалі картки в подяку за іхні "якісні" послуги доставки :lol:
Або ж я маю особисті преференціі від американських онлайншопів :yahoo:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#27  ПовідомленняДодано: 22 жовтня 2016, 11:56 
Офлайн

maestrostolar написав:
а ви самі користуваися цим і щиро рекомендуєте іншим чи намовляєте когось на власній шкурі протестувати переваги нового "ненав"язливого" вітчизняного сервісу?

Не користувався і жодним чином нікому нічого не пропоную :shock:
maestrostolar написав:

Просто відповідь на даний пост.Для ознайомлення ,так би мовити.Далі кожний сам робить аналіз і висновки. :)
maestrostolar написав:
іхні "якісні" послуги доставки

Щодо сервісу по Україні не маю до них жодних претензій-лише подяку. :unknown: Якби ще трохи дешевше -було б просто супер :)

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#28  ПовідомленняДодано: 22 жовтня 2016, 12:32 
Офлайн

Роланд написав:
Щодо сервісу по Україні не маю до них жодних претензій-лише подяку. :unknown: Якби ще трохи дешевше -було б просто супер :)

Тут з Вами згоден на всі 1000%
Просто вони входять в новий для себе сегмент тісного ринку форвардингових послуг із захмарними цінами та й не виразно окресленим сервісом - хіба ж так завоювують клієнта та ще й в умовах купівельноі спроможности котра постійно знижується :cry:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#29  ПовідомленняДодано: 22 жовтня 2016, 12:56 
Офлайн

maestrostolar написав:
Просто вони входять в новий для себе сегмент тісного ринку форвардингових послу

На мою думку ,добре ,що пробують.А там вже як вийде.По Україні в них теж спочатку не все було гаразд.
maestrostolar написав:
в умовах купівельноі спроможности котра постійно знижується

З цим ,однозначно,найбільша проблема. :twisted:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#30  ПовідомленняДодано: 24 жовтня 2016, 01:56 
Офлайн

Роланд написав:
До слова ,я собі придумав значно дешевшу схему.В мене є племінник в Італії.Він може купити на Ебеї.По Європі переважна більшість товару доставка безкоштовна.А з Італії сюди передати автобусом,дуже навіть недорого.

Хм...Знаю на 100% про ціну 2,5 - 3 Euro/кг - це 2,75-3,3 $ бусом:(
Півтора роки тому з Штатів було 2,12 $ ; нині подорожче 3,5 $ - морем
Висновки за Вами

Роланд написав:
Але основне -фінансові труднощі. :(
Основна проблема втому ,що нема жодних замовлень,а на пенсію...

В одній краіні живемо - у всіх більш-менш подібна ситуація....

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#31  ПовідомленняДодано: 24 жовтня 2016, 22:04 
Офлайн

maestrostolar написав:
.Знаю на 100% про ціну 2,5 - 3 Euro/кг - це 2,75-3,3 $ бусом

Не відповідає дійсності.Запитаю в сестри ,скажу Вам точно.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#32  ПовідомленняДодано: 31 жовтня 2016, 07:20 
Офлайн

Peter написав:
Я таких струбцин не маю і не розумію в чому їхній сенс?

Може не розумієте тому, що не маєте(чи ніколи не тримали в руках) ? :D
Приказка: Не попробуєш - не будеш знати...
Про які струбцини конкретно йдеться?
Про Hand Screw:

?
Чи такі:

?

Якщо про перші - то це єдині струбцини котрі можна на 100% називати PARALLEL CLAMPS - Google Вам в допомогу. Ось приклад вчорашнього використання:

Востаннє редагувалось maestrostolar в 18 квітня 2017, 10:10, всього редагувалось 1 раз.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#33  ПовідомленняДодано: 02 листопада 2016, 04:42 
Офлайн

Peter написав:
Сприняв це за образу. Це у нас не вітається. Більше питань нема.

Шановний пане Адміністраторе!
1.Ще раз для певності уважно переглянув адміністрований Вами форум в пошуках розділу типу "Правила" і не знайшов ніякого переліку заборонених/не рекомендованих/не бажаних словосполучень чи слів. Якщо я погано шукав - тицьніть, будь-ласка, пальцем.Відвідую різні форуми, де регулярно використовується вираз "Гугл Вам в помощь" - і це перший випадок коли він спричинив чиюсь образу.
O.K. Сильно вибачаюся і перепрошую
2.В мене особисто після двох Ваших повідомлень склалося враження, що Ви відреагували на моі роботи надто критично: як недовірливий покупець на "атаку" нав"язливого продавця супермаркету.Запевняю в Вашій особі ВСіХ користуачів цього ресурсу - щиро ділюся своім досвідом та роботами не намагаючись при цьому нічого продати, когось переконати чи, боронь Боже!, принизити будь-яким способом!
По темі -
Peter написав:
Малюнки переглянув і не бачу їхньої переваги над звичайними металевими струбцинами.

Однією з ОСНОВНИХ переваг є теб що дерев"яна поверхня цих стисків НІКОЛИ не пошкоджує ДЕРЕВ"ЯНІ поверні що стискуються цими ПАРАЛЛЕЛЬНИМИ струбцинами. Вони використовуються також у випадках де ЗВИЧАЙНІ МЕТАЛЕВІ використати погано/неможливо.До прикладу кілька фото(і від люб"язного Гугла також :) ):

Peter написав:
По міцності стискання вони явно поступлятся металевим, по швидкості та зручності також.

Не щити меблеві звичайно ними клеіти не камільфо - а ось фасади шуфляд з масиву мін. 40 мм товщини (двома найбільшими розмірами 12" та 14 "запросто...
Знімаю перед Вами капелюха - не маючи реально такого інструменту( Ваші слова!) Ви зробили такий конкретний дистанційний експертний висновок-не даремно ж Ви адмініструєте цей цікавий інтернет ресурс...
З повагою - Олександр, 47 р.
P.S.Наперед прошу вибачення, якщо ненароком когось зачепив у своіх висловлюваннях!

Востаннє редагувалось maestrostolar в 18 квітня 2017, 10:13, всього редагувалось 1 раз.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#34  ПовідомленняДодано: 06 листопада 2016, 19:11 
Офлайн

Peter написав:
Люфт, звичайно, присутній. Саме завдяки люфту існує рух. В даному місці величинв люфту ніяк не впливає на якість заточки.

Перепробував різних видів "полозків" в своі т-подібні пази(3/4" - 19,05 мм) - від "рідних" упорів до вже майже безлюфтових
http://www.incrementaltools.com/INCRA_M ... ims2se.htm
Питання люфту зникло при застосуванні(вибачте за посилання на вражий ресурс, бо не знаю чи ви володієте англійською) http://leighjigs.ru/leigh-accessories-a ... nsert.html

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#35  ПовідомленняДодано: 08 листопада 2016, 00:51 
Офлайн
Адміністратор

Показаних робіт: 31
Дякував: 24 раз.
Подякували: 89 раз.
maestrostolar написав:
при застосуванні

Цікавий варіант. Признаюсь такого ще не бачив. Правда є і в нього недолік. З часом більше витреться направляюча посередині, в місці найбільш частих рухів. Відповідно по краях може підклинювати. От хіба доповнити це все змінними направляючими?
В мене колись була класна направляюча. З сталі та повзунки з бронзи. За більш як рік використання не помітив збільшення люфту. От тільки її вкрали. Зараз такого не береться ніхто робити. Потрібен великий фрезерний станок з великим ходом.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#36  ПовідомленняДодано: 08 листопада 2016, 07:29 
Офлайн

Peter написав:
З часом більше витреться направляюча посередині, в місці найбільш частих рухів. Відповідно по краях може підклинювати. От хіба доповнити це все змінними направляючими?

Якщо чесно - не зовсім зрозумів цього всього. Свого часу перед придбанням трьох пар(тоді продавалися тільки парами) таких штук перелопатив море профільних англомовних інтернетресурсів - і за роки юзання ніхто на них не нарікав. Обидві частини щільно прилягають всіма площинами бокових сторін - відповідно і стираються(якщо можна застосувати такий термін до армованого полікарбонату) рівномірно абсолютно не розбиваючи пази в столах(на відміну від металевих).На своі каретки по можливості даю по дві штуки(в обидва параллельні пази циркулярки або послідовно один за одним в один паз фрезерного) - викрою час - зроблю фото - на основній роботі завал - бачте час, коли написано повідомлення?

Peter написав:
Правда є і в нього недолік.

Дійсно є - це дюймова різьба трьох досить коротких шурупів для монтажу цих слайдерів - а требе було мінімум 1" котрих ані самий крутий токар не зробить ані купити нема де :wall: - надибав аж на батьківщині....кенгуру :yes:
Також відстані між шурупами в дюймах але маю на сверлильному позиціонер такий - бо якщо сверлити отвори в каретці на око - 100 % клину гарантовано - а у випадку послідовного(один за одним) - 1000%
P.S. Шурупів маю вдосталь 8-)

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#37  ПовідомленняДодано: 10 листопада 2016, 20:06 
Офлайн

Як і обяцяв шановному PETER викладаю фото використання Micro Jig ZeroPlay Guide Bar System
Ось така нашвидкоруч зклепана каретка з відходу МДФ 16 мм для фрезерного...

Два послідовних слайдера в одному пазу стола...

Така каретка заточна з паралельними слайдерами в обидвох пазах циркулярки...

Вигляд з тилу:

Отвори під різні пили:

Слайдер крупним планом в пазу:

Востаннє редагувалось maestrostolar в 18 квітня 2017, 10:15, всього редагувалось 1 раз.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#38  ПовідомленняДодано: 10 листопада 2016, 23:16 
Офлайн
Адміністратор

Показаних робіт: 31
Дякував: 24 раз.
Подякували: 89 раз.
maestrostolar написав:
обидвох пазах циркулярки

Два пази - це зайве. Треба добиватись ідеальної паралельності. Частіше замість паралельності рух забеспечується збільшеним люфтом. У професійних станках переважно ставлять одну направляючу шину.
maestrostolar написав:
Слайдер крупним планом в пазу

Вийшов приклад того як не треба викладати фото. Розмір в пікселях великий, але нічого не видно, бо "вага" всього 70Кб. Мало інформації про самі пікселі, вони просто збільшені.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#39  ПовідомленняДодано: 11 листопада 2016, 05:21 
Офлайн

Peter написав:
Два пази - це зайве.

В проффесійних круглопильних станках англо-саксонськоі столярноі традиціі(в моєму випадку Powermatic) завжди вифрезовані на ЧПУ два ідеально паралельних пази 3/4" x 3/8" і в своіх навіть самопальних каретках
іздять на двох слайдерах - ну гріх не скористатися такою можливістю для стабільності, рівності, плавності руху.Бо, на мою чисто суб"єктивну думку, маючи дві ноги тре використовувати обидві - правда?
Peter написав:
Треба добиватись ідеальної паралельності.

В спрощеному варіанті, при використанні в якості слайдера реєчки твердоі породи шириною 19,5 мм, це елементарно - прикручуєш плиту прямо на них(вже лежачих в пазах циркулярки) :D
В моєму випадку(бо в слайдерах є готові різьбові отвори) використовуючи нормальний сверлильний з упором, озброєним дюймовим позиціонером добиваюся,як бачите
Peter написав:
Частіше замість паралельності рух забеспечується збільшеним люфтом.

Це стара традиція,котра має право на життя, але помалу відходить у майбутнє...
Я це помітив у вашому саморобному заточному - я просто переконаний що з кожною переточкою пили буде наростати розбалансування диску(а звідси через збільшення вібраціі і якість різки) через нерівномірність зняття матеріалу з кожного окремого зуба- мене особисто таке не влаштовує...бо на моє глибоке переконання люфт при коченні (навіть на підшипникам по швеллерку) має бути суттєвим...
Ви звернули увагу? на назву слайдера - Micro Jig ZeroPlay Guide Bar System( нульова гра) - професійним цифровим штангеном ( з похибкою 0,05 мм) заміряв ширини виставленого в нуль слайдера та паза - різниці 0(нуль) або вона є та тільки менше 0,05 :)
Знову ви хочете переконати мене в негативах( чи відсутності позитиву) чогось, чим власне не володієте
Дозволю собі коротенький анегдот з часів радянського застою:
Брєжнєв питає першого зама: Ти Малу Землю читав?Сподобалося?
Перший:Я в захопленні!
Питає другого: Ти Малу Землю читав? Як?
Другий: Класно!
Третього:Малу Землю читав?
Трутій: Вже третій раз перечитую!
Генсек бурмоче просебе: Хм...Цікаво...Може самому почитати?...
Я не генсек-маразматик - книжку сам написав(заміряв отвори-дистанціі - розробив креслюнок в Архікаді - дістав шурупи - зробив каретки, котрі пару років з успіхом юзаю)- але і Ви не мій зам(ті з анегдоту то взагалі не читали) щоб мені лестити - тільки критика повинна на чомусь базуватися - бо виходить як в минулому та і зараз у нашого східного сусіда: "Не читал - но осуждаю!"
В мене аргументи закінчилися...
Peter написав:
Вийшов приклад того як не треба викладати фото. Розмір в пікселях великий, але нічого не видно, бо "вага" всього 70Кб. Мало інформації про самі пікселі, вони просто збільшені.

Я не професійний фотограф (і столяр теж!) тому в термінах можу бути неточний..
Розтлумачу :Фото з апарату 12 мегапікселів виходять у найвищій якості розміром 4272х2848
В фотошопі зменьшується до 1000х750 і оптимізується з ваги в кілька мегабайтів для інтернету в середній з якості - оптимізація полягає у викиданні лишніх пікселів а не в розтягненні маленького зображення через збільшення розміру останніх...
Фото робив, щоб показати що під слайдером в пазу є достатьній дистанс для запобігання можливого підклинювання на тирсі - якщо вам так залежить на якості цього єдиного неякісного фото - викрою час і постараюся саме для Вас зробити краще!
P.S. З Вашим таким надто критичним(моя особиста думка) підходом до всього нового та незнаного можна багато молоді відлякати від цього форуму - на відміну від мене - старого раціоналіста ;)
Надіюся що цим постом нікого не зачепив чи образив - наперед вибачаюся!

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#40  ПовідомленняДодано: 11 листопада 2016, 11:30 
Офлайн

Показаних робіт: 7
Дякував: 248 раз.
Подякували: 83 раз.
и правда - как взрослые дети...

Піднятись догори

ПП

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 99 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

atlas-decor.com.ua

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати на теми на форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення на форумі
Ви не можете додавати файли на форумі

Вперед: