WoodMaster.in.ua

Український столярно-меблевий форум "Майстер"

Меблі та столярні вироби   

  
Сьогодні: 13 грудня 2018, 02:54
Пошук від Google

Активні теми

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Створити нову тему Відповісти  [ 127 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення:#101  ПовідомленняДодано: 28 серпня 2014, 22:31 
Офлайн
Адміністратор

Показаних робіт: 31
Дякував: 24 раз.
Подякували: 90 раз.
Чому не вірно? Так робить абсолютна більшість форумів . Багато форумів для перегляду картинок і посилань вимагає н-ну кількість дописів.
Цікавлять матеріали форуму? - реєструйся(це не довго), щось напиши(підтримай форум). Одностороннє споживацьке користування матеріалами не потрібно підтримувати.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#102  ПовідомленняДодано: 28 серпня 2014, 23:27 
Офлайн

Показаних робіт: 26
Дякував: 164 раз.
Подякували: 157 раз.
tpsega написав:
а получил вот что -

Я хоч і зареєстрований одержую таку ж картинку :? До речі чомусь при кожному входженні вимагає реєстрації.Кожний раз ставлю галочку "запам’ятати мене"-не допомогає :? Можливо тому ,що я користуюсь зараз Мозілла?

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#103  ПовідомленняДодано: 29 серпня 2014, 00:10 
Офлайн

Показаних робіт: 7
Дякував: 257 раз.
Подякували: 85 раз.
Роланд написав:
Можливо тому ,що я користуюсь зараз Мозілла?

я тоже мозиллой... может надо что то подшаманить в настройках самой мозиллы???
Peter написав:
Чому не вірно? Так робить абсолютна більшість форумів

я считаю это не правильным... и зачем мне регестрироваться там, где не известно что меня ждёт??? зачем мне нужен кот в мешке??? тогда уже можно и текст прятать, можно даже ставить ограничение на кол-во сообщений... (пока не наберёш кол-во сообщений - не увидишь содержимое) так ведь тоже делают... мы хотим привлекать людей или закрываться от них???

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#104  ПовідомленняДодано: 29 серпня 2014, 22:58 
Офлайн

tpsega написав:
мы хотим привлекать людей или закрываться от них???

Дуже слушне зауваження.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#105  ПовідомленняДодано: 29 серпня 2014, 23:12 
Офлайн

Роланд написав:
Кожний раз ставлю галочку "запам’ятати мене"-не допомогає

Роланд, вы решили свою проблему? возможно у вас стоит галочка напротив "удалять историю при закрытии Firefox", а в её настройках - на против "куки" и "сохранённые пароли"???

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#106  ПовідомленняДодано: 30 серпня 2014, 03:32 
Офлайн
Адміністратор

Роланд, справа, напевно , в налаштуваннях. Треба щоб браузер пропускав та зберігав куки.
Роланд написав:
Дуже слушне зауваження.

Та я також за приваблення людей. :D Тільки не зрозумів, ти за те, щоб відкрити всі картики для всіх?
Я не наполягаю на закритості картинок. Але зі старту у нас були картинки вікриті. Якраз по бажанні народу я їх закрив.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#107  ПовідомленняДодано: 30 серпня 2014, 08:27 
Офлайн

Peter написав:
щоб відкрити всі картики для всіх?

Абсолютно "за".Хай люди дивляться,якщо мають бажання.Хтось просто подивиться,а іншого закортить і своє щось показати.Я в усьому за відкритість.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#108  ПовідомленняДодано: 30 серпня 2014, 10:00 
Офлайн

Показаних робіт: 5
Дякував: 26 раз.
Подякували: 70 раз.
Роланд написав:
Я в усьому за відкритість

Підтримую,є така теза-"якщо бажання отримити замінити бажанням дати то отримаєш те від чого відмовився".Давайте будем гонорові 8-) .

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#109  ПовідомленняДодано: 30 серпня 2014, 22:27 
Офлайн

tpsega написав:
решили свою проблему

Поки ні.Попробую розібратись :? Правда ще треба знайти ці налаштування. :oops:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#110  ПовідомленняДодано: 30 серпня 2014, 22:39 
Офлайн
Адміністратор

Відкрив картинки для гостей.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#111  ПовідомленняДодано: 30 серпня 2014, 22:55 
Офлайн

Peter написав:
Відкрив картинки для гостей.

:good:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#112  ПовідомленняДодано: 30 листопада 2016, 18:17 
Офлайн
Адміністратор

Пару днів назад наш форум заблокував хостер за перевищення навантаження на сервер.Ну...хостер український і працює відповідно. Нащо заморочуваись обмженням навантаження та виясненням причин? Або брати додаткові гроші за додаткове навантаження. Бац рубильник і все в порядку. Переходь на дорожчий тариф. Тепер нам пропонують тариф у 4 рази більший! Це доповнюється закритою системою контролю цього навантаження.
Здавалось би вихід простий- переходити до іншого хостера. Капіталізм, конкуренція та величезний вибір. Але тут справи такі ж як і всюди(провайдери інтернету, мобільний звязок, просто магазини). Ніхто не рветься за великими досягненнями. По трохи попускають ціни і тішаться досягненнями. В даній ситуції при оголошенні тарифів майже ніхто і не показує можливе навантаження на сервер. Більше того кожен його міряє по своєму і сам контроль залишаєься повністю закритим. Рекламують величезну кількість доменів, поштових скринь, які практично нікому і не потрібні.
Тож різких рухів ми поки робити не будемо. Наразі форум працює в режимі самообмеження, закрито доступ майже всім роботам( в тому числі роботу Яндекса). Тому при збільшенні навантаження він буде вимикатись сам і викидувати напис про закриття. Як я вже писав самого навантаження я не бачу. Бачу лише статистику від хостера у вигляді графіка, яку він дає раз на добу і може, звичайно, намалювати будь що.
Прийдеться контролювати те, що є, поступово збільшуючи навантаження... та шукати кращого хостера.
Прошу вибачити за незручності.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#113  ПовідомленняДодано: 03 грудня 2016, 18:41 
Офлайн

Показаних робіт: 2
Дякував: 86 раз.
Подякували: 56 раз.
Peter написав:
Але зі старту у нас були картинки вікриті. Якраз по бажанні народу я їх закрив.

Якщо я щось шукаю в інтернеті і попадаю на сторінки де закритий перегляд фото або пресують регістраціею,зразу вихожу звідти,мені даний сайт не цікавий.Коли сайт відкритий і щось там зацікавило мене, реіструюсь і т.д.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#114  ПовідомленняДодано: 04 грудня 2016, 22:33 
Офлайн
Адміністратор

Михайло Т., наразі картинки відкриті.

Зараз форум працює без обмежень. Якщо комусь випаде напис "форум вимкнено" , повідомляйте в якій годині (приблизно) це було.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#115  ПовідомленняДодано: 05 грудня 2016, 12:56 
Офлайн

сегодня в 11:10 - "форум наразі вимкнено"

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#116  ПовідомленняДодано: 18 грудня 2016, 14:12 
Офлайн

Показаних робіт: 0
Дякував: 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Потрібно розкручувати форум і стимулювати його розкрутку у самих користувачів. Бо:
    -багато мертвих тем;
    -показники лічильника та індекси, м'яко кажучи, не тішать.
Я не буду говорити про обмін лінками і т.д., Ви це мабуть краще за мене знаєте. Але можна було б щось зробити, що б оживити тутешню публіку. Наприклад:
    - можна оголошувати конкурси. Для цього Вам доведеться оплачувати приз переможцю :-) Але люди будуть змагатися, буде бурхливе спілкування, що не залишиться непомітним. Можна піти іншим шляхом - залучити в спонсори якийсь бренд - типу, найцікавіше використання фурнітури Blum, чи щось таке...
    -Відкрити розділи, де люди мали б чимсь ділитися - файлами, проектами, і т.д. Подивіться на промебельклуб.ру
    -Думаю, цінні лінки потрібно все ж таки приховувати, до набрання якоїсь кількості повідомлень користувачем. Той, хто в темі - доб'ється повного доступу, а випадкові... ну то хай йдуть далі, якісного контенту від них все одно не буде
Ось такі думки...

П.С. До тегу List не додаються маркери.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#117  ПовідомленняДодано: 18 грудня 2016, 16:47 
Офлайн

что то подобное уже было страницу назад...

mebprom написав:
- можна оголошувати конкурси.

по поводу конкурса - не на одном форуме я не появился ради конкурса и никогда не учавствовал...
интересовал исключительно опыт других мастеров... хотя допускаю, что кому то эти конкурсы интересны... готов скинуться на приз...
mebprom написав:
-Відкрити розділи, де люди мали б чимсь ділитися

кто это мешает сделать любому?
mebprom написав:
ну то хай йдуть далі

чисто из-за этого на некоторых форумах перестал вообще учавствовать... если человеку есть что сказать - он говорит, нету - молчит, читает и учится... разве не может быть такой ситуации, когда один совет такого молчуна стоит дороже тыс сотен постов настроченных ради скачивания какого то файла... типа - вау!, круто!, спасибо!, отмечусь и т.д. ерунда полная...

наверняка про форум знают и серьёзные мастера, которым есть чем поделиться, но им не интересно - мало людей, мало славы или ещё чего то там... мне кажется это не правильный мотив...

я работаю на фирме, делаем окна, двери - рутинная работа, ничего интересного, как мне кажется...
вот если бы кого то заинтересовало - мог бы поделится...

летом срочно делал "окошки" бабушке, но всё никак не найду времени что то написать... а просто поболтать не интересно...

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#118  ПовідомленняДодано: 18 грудня 2016, 20:54 
Офлайн
Адміністратор

Я так думаю, що тут вирішальне(фатальне) значення має наша ментальніть. Більшість просто не хоче писати.
Не варто дивитись на російські форуми, кількість російськомовного населення та їхня ментальність зовсім інша. Досить часто їх навіть шкалить бажанням поговорити. В тому числі не по темі. Популярний варіант, коли написано одне, але той, хто читає щось собі домислює(часто вбачає якусь образу) і починає розкручувати спіраль сварки.
Якщо наш форум рівняти з українськими форумами, то все ніби закономірно та пропорційно.
Конкурс запустити, звичайно, можна. Форум заробляє на своє існування і у нас навіть є деякі кошти. Але що то за конкурс серед кількох учасників? Напевно було б краще просто роздавати якісь грошові винагороди за активність та цікаві матеріали. Але як це робити, щоб нікого не образити?
У нас є можливість суттєво збільшити допустимий розмір картинок, але як не допустити зловживань також не зрозуміло.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#119  ПовідомленняДодано: 18 грудня 2016, 22:10 
Офлайн

Peter написав:
Форум заробляє на своє існування і у нас навіть є деякі кошти.

это очень радует... :yahoo:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#120  ПовідомленняДодано: 18 грудня 2016, 22:58 
Офлайн

Показаних робіт: 0
Дякував: 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Та ні-ні, просто роздавати призи - то не чесно :-)
За що..?

Про конкурси... Був у мене колись сайтик, і я там експериментував з конкурсом. Хочу сказати, що 10-15 учасників набралося за 2-3 дні. Сам також брав якось участь у конкурсі. Головне, що б тема була доступною багатьом. А так як людині властиво думати про себе, що я дуже розумний (може, найрозумніший), то думаю учасники наберуться. Ну то таке, думки вслух...

Про ментальність не зовсім погоджуюсь. Пишуть, звичайно, менше, ніж читають. Але якось я допомагав товаришу робити ресурс на тему пішого туризму. Зокрема - Карпати... То було в далекому 2000-му році. Товариш робив основну роботу, я допомагав статті писати. Оскільки ми тоді були страшними ходоками, то тема була легкою, ми тим жили, і просто робили те, про що думали. Форум стартував разом з сайтом, і розкрутився настільки швидко, що вже через пару місяців ми їхали великою компанією, зібраною виключно на форумі. І потім новим людям кінця не було. Якось літом на чорногорі ми зустрічали багато людей, і всі вони були в курсі, хто ми, бо ВСІ читали наш форум!!!

Тема майстрування трохи складніша, як на мене, бо то мало того, що треба вміти щось робити :-))) , - треба ще тим трохи жити. Але я впевнений, що таких людей немало. Просто всі по інерції забивають пошук не українською. Потрібно зробити так, що б, забиваючи в гуглі російською, в топі був ресурс українською :-) А для цього потрібно, мабуть, побільше цікавих постів. Я не впевнений, що конкурс - дуже добра ідея, але це все ж не просто зайти написати - тут є стимул. І не тільки приз - ще й себе показати :-)

Піднятись догори

ПП

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 127 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі

atlas-decor.com.ua

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати на теми на форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення на форумі
Ви не можете додавати файли на форумі

Вперед: