WoodMaster.in.ua

Український столярно-меблевий форум "Майстер"

Меблі та столярні вироби   

  
Сьогодні: 21 вересня 2018, 07:18
Пошук від Google

Активні теми

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Створити нову тему Відповісти  [ 127 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Автор Повідомлення
Повідомлення:#121  ПовідомленняДодано: 18 грудня 2016, 23:06 
Офлайн

Показаних робіт: 26
Дякував: 164 раз.
Подякували: 157 раз.
Peter написав:
Напевно було б краще просто роздавати якісь грошові винагороди за активність та цікаві матеріали.

Як на мене то це цілком неправильна позиція.Не можна зводити тільки до грошей-є інші способи відзначати активність чи цікавість матеріалів.
Я за конкурс.Але ,як на мене,має бути окреслене якесь певне завдання.Інакше важко порівнювати лавочку зі сходами чи шафою.Умови мають бути рівними.Не думаю,що тут головне матеріальний приз.Для заробітку є інші способи. ;)

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#122  ПовідомленняДодано: 18 грудня 2016, 23:10 
Офлайн

Показаних робіт: 0
Дякував: 0 раз.
Подякували: 3 раз.
tpsega написав:
по поводу конкурса - не на одном форуме я не появился ради конкурса и никогда не учавствовал...

А я брав участь. Хороші призи пропонували, десь 1000 usd за перше місце, а ще 2-ге і 3-тє також нагороджувалось. І
завдання ніби нескладне було. Під час змагань відчувався ажіотаж :-)

tpsega написав:
я работаю на фирме, делаем окна, двери - рутинная работа, ничего интересного, как мне кажется...
вот если бы кого то заинтересовало - мог бы поделится...

Ну, я думаю, багато кого цікавить. Люди часто шукають порад на рахунок вибору саме вікон. Я - не раз з таким зустрічався - типу, а шо краще - дерево чи пластик, а яка фурнітура, а можна пакет в звичайну раму, чи треба євробрус... і так далі.
А чому рутина? Я також колись таке робив, було цікаво :-)

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#123  ПовідомленняДодано: 18 грудня 2016, 23:22 
Офлайн

Показаних робіт: 0
Дякував: 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Роланд написав:
.Не можна зводити тільки до грошей

Абсолютно погоджуюсь, а тому плані, що потрібно дійсно щось зробити, що б щось отримати. Але грошовий приз - це все таки непоганий стимул. Може бути також інструмент модний... Чи право завішати свій банер на сайті - там де зараз реклама гугла висить :-) Тобто, що б отримати якісний контент потрібно якісне зацікавлення. Я так думаю...

Роланд написав:
Але ,як на мене,має бути окреслене якесь певне завдання.

Однозначно. Мало того, потрібно що б ці роботи були комусь потрібні. Що б не робити заради змагання. Наприклад, якщо є з десяток майстрів по сходах, то зробити на тему сходів, та ще й з уточненням - вирішити такий і такий момент, хто зробить простіше, дешевше і - краще... Ну, чи якось так.

Наприклад, я бачу дикий дефіцит гарних дитячих меблів. Можна провести конкурс - лінійка ДИЗАЙНЕРСЬКИХ меблів для дітей 3..10 років. Ну, то я про своє :-)

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#124  ПовідомленняДодано: 19 грудня 2016, 06:01 
Офлайн
Адміністратор

Показаних робіт: 31
Дякував: 24 раз.
Подякували: 89 раз.
mebprom написав:
Потрібно зробити так, що б, забиваючи в гуглі російською, в топі був ресурс українською

Так спочатку і було. Я також знаю, що подавляюча більшість запитів йде російською мовою. І на російський запит(з території Росії в тому числі) про столярний форум пошукові системи видавали...наш. Я використав просту помилку мастерового. У двигуна їхнього форума просто не вказано, що він столярний :lol: .
Але з часом отримав ось це post11470.html#p11470
Він розкопав навіть приховані теги російською мовою. Почитайте і наступний месидж цього автора(#176).
Мені часто приходиться балансувати між протилежними побажаннями. Можу навести інші прикрі випадки. І якщо Ви скажете, що я повинен керуватись здоровим глуздом, то це буде вірно. Я роблю так, щоб не залишилось ображених форумчан. ;)

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#125  ПовідомленняДодано: 19 грудня 2016, 08:05 
Офлайн

Показаних робіт: 3
Дякував: 19 раз.
Подякували: 65 раз.
Форум "задніх не пасе" і це вже не зле...
"...якщо хтось запалює зірки на небі, значить -це комусь потрібно".
Якщо хтось оплачує хостинг та витрачає трудодні на адміністрування - значить це йому вигідно ;)
Бо, як кажуть, коли не розумієш про що мова - значить йдеться про... гроші !
При всій повазі,пане PETER, до Вас та на мою чисто суб"єктивну думку, Ваша присутність на форумі як мінімум опосередковано допомагає рукламувати Ваш сайт-магазин-бізнес
І це абсолютно нормально!
А форум буде магнітом притягувати юзерів у випадку можливосьті хоча-б частковоі матеріальноі сатисфакціі
чи то через конкурс чи то через економію коштів та часу через отримання від коллег- форумчан креслюнків-проектів e.t.c
До прикладу на Мастеровом за рік поділився схемками з сотнями людей - а на Вашому ЖОДЕН!!! не просив про деталізацію через приват
І мова форуму чи ключових фраз для пошуковиків не моє жодного значення - вільно володію чотирма і для самрозвитку та в пошуку корисноі інформаціі не погребую зайти на сторінку найлютішого ворога - Why not?
Зато критики та вишуканого скептицизму/троллінгу я вигріб достатньо і це тільки на чотирьох сторінках темки НЕ ПРОФЕСІЙНИХ робіт а САМОРОБОК, шановне панство...
Так що, як казав Козьма Прутков(А.Толстой та брати Жемчужникові):
«Зри в корень»
Імхо...
mebprom написав:
я бачу дикий дефіцит гарних дитячих меблів. Можна провести конкурс - лінійка ДИЗАЙНЕРСЬКИХ меблів для дітей 3..10 років. Ну, то я про своє

Треба давати можливість таким зацікавленим організовувати тематичний конкурс одночасно надаючи можливість його адміструвати(вичищати спам,троллінг,оффтоп) та одночасно залучати до фінансування ресурсу ...
Якось так...

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#126  ПовідомленняДодано: 19 грудня 2016, 11:01 
Офлайн

Показаних робіт: 7
Дякував: 252 раз.
Подякували: 84 раз.
maestrostolar написав:
вільно володію чотирма

:hi:, всмысле снимаю шляпу...
maestrostolar написав:
Зато критики та вишуканого скептицизму/троллінгу я вигріб достатньо

это же замечательно... значит тему читают, значит зацепила. когда не видишь для себя ничего интересного, то просто проходишь мимо и больше не заходишь, а тут такие баталии... если одному из десяти ваш опыт поможет - не зря вы потратили своё время на описание...

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#127  ПовідомленняДодано: 25 грудня 2016, 22:10 
Офлайн
Супермодератор

Показаних робіт: 2
Дякував: 57 раз.
Подякували: 70 раз.
maestrostolar написав:
Треба давати можливість таким зацікавленим організовувати тематичний конкурс одночасно надаючи можливість його адміструвати(вичищати спам,троллінг,оффтоп) ...

Про таку можливість говорили ще з самого початку роботи форуму. Можливо, ідея була не на часі.
maestrostolar написав:
...та одночасно залучати до фінансування ресурсу ...

Чи хоча б надання посильної допомоги форуму.
mebprom написав:
Наприклад, якщо є з десяток майстрів по сходах, то зробити на тему сходів, та ще й з уточненням - вирішити такий і такий момент, хто зробить простіше, дешевше і - краще...

Причому реалізувати такий конкурс/змагання можна щонайменше двома способами - віртуально, на сторінках форуму, і фізично, у рамках того ж самого злету. І про злет теж чимало вже говорили раніше. Зрозуміло, що тепер з другим варіантом в силу проблем сьогодення буде складно.
Про віртуальний варіант - не лише
mebprom написав:
... з уточненням - вирішити такий і такий момент, хто зробить простіше, дешевше і - краще...

це швидше за все зацікавить профі і тих, хто хоче швидко вчитись, але й давати прості задачі рівня початківців. Вони пробують їх розв’язувати, а потім майстри роблять "розбір польотів" та визначають переможців.
mebprom написав:
Можна провести конкурс - лінійка ДИЗАЙНЕРСЬКИХ меблів для дітей 3..10 років. Ну, то я про своє

:good: Та ні, спробую доповнити це новим елементом, якщо вдасться.

Піднятись догори

ПП

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 127 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

atlas-decor.com.ua

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати на теми на форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення на форумі
Ви не можете додавати файли на форумі

Вперед: