WoodMaster.in.ua

Український столярно-меблевий форум "Майстер"

Меблі та столярні вироби   

  
Сьогодні: 24 жовтня 2018, 04:04
Пошук від Google

Активні теми

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Створити нову тему Відповісти  [ 22 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення:#1  ПовідомленняДодано: 20 січня 2017, 11:34 
Офлайн

Показаних робіт: 10
Дякував: 14 раз.
Подякували: 53 раз.
Якщо тема існує ,то перемістіть . Питання стоїть таке . Треба стрічкову пилку ,для вирізання криволінійних елементів з м'яких порід дерев товщиною до 45 мм .(завантаженість станка 3-5 год . на день ) Я розумію ,що чим дорожче тим краще ,але можливо хтось використовує не брендові типи і середнього класу в ціні. Поділіться враженнями і можливими недоліками при виборі пилки . Дякую.[/color] :hi:

Наприклад натрапив на таку https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/stanok ... b278fa7ac3

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#2  ПовідомленняДодано: 20 січня 2017, 14:22 
Офлайн

Показаних робіт: 3
Дякував: 19 раз.
Подякували: 65 раз.
Можу тільки порадити спочатку вияснити розмір самих полотен до цієі пили(довжина/мінімальна та максимальна ширина) та іхню реальну доступність на ринку
Судячи з фото Вашоі майбутньоі пили вона має алюмінієві колеса - що для 3-5 годин щоденноі роботи не дуже добре
Колеса мають бути збалансованими - а такі бувають тільки чавунні....
Імхо...

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#3  ПовідомленняДодано: 20 січня 2017, 22:58 
Офлайн

maestrostolar написав:
Можу тільки порадити спочатку вияснити розмір самих полотен до цієі пили(довжина/мінімальна та максимальна ширина) та іхню реальну доступність на ринку
Судячи з фото Вашоі майбутньоі пили вона має алюмінієві колеса - що для 3-5 годин щоденноі роботи не дуже добре
Колеса мають бути збалансованими - а такі бувають тільки чавунні....
Імхо...

Плюс . дякую,. Ще пропозиції

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#4  ПовідомленняДодано: 20 січня 2017, 23:01 
Офлайн

Показаних робіт: 26
Дякував: 164 раз.
Подякували: 157 раз.
maestrostolar написав:
Колеса мають бути збалансованими - а такі бувають тільки чавунні.

Звідки таке твердження.В мене алюмінієві і збалансовані.На колесі по посланню також

іхню реальну доступність на ринку
Так зварять по тому розміру який скажете :?

to Steblo
Яка довжина стрічки,діаметр колеса?Щось дуже слабенький двигун.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#5  ПовідомленняДодано: 20 січня 2017, 23:12 
Офлайн

Роланд написав:
maestrostolar написав:

Звідки таке твердження.В мене алюмінієві і збалансовані.На колесі по посланню також
колесо1.jpg

to Steblo
Яка довжина стрічки,діаметр колеса?Щось дуже слабенький двигун.

Та я поняття не маю ,про параметри цієї моделі. Найшов на олх . АЛЕ СПОЧАТКУ ДУМАЮ РОЗПИТАЮ про плюси і мінуси,щоб вибрати достойну . Які добре ,а які ні , (в топі написано)

Востаннє редагувалось Steblo в 20 січня 2017, 23:15, всього редагувалось 1 раз.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#6  ПовідомленняДодано: 20 січня 2017, 23:22 
Офлайн

Steblo написав:
Та я поняття не маю ,про параметри цієї моделі

А що за проблема подзвонити до продавця і запитати.

Просто двигун в 370 ват то виглядає на настольну пилу.Як на мене товарто доложити і відразу купити нормальну..Я би радив Макіту. :good: Жалкую що фраєрнувся і купив Метабо.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#7  ПовідомленняДодано: 21 січня 2017, 00:47 
Офлайн
Супермодератор

Показаних робіт: 2
Дякував: 57 раз.
Подякували: 70 раз.
На своєму you-tube каналі mirock розмістив відео, де порівнювались Makita LB1200F і Metabo BAS 318 WNB. Практично однакові конструкції, як випливає з цього відео.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#8  ПовідомленняДодано: 21 січня 2017, 05:27 
Офлайн

Роланд написав:

Мав на увазі "computer balanced cast iron wheels"
Нє ну звичайно можна балансувати як відомий Матіас Вандель - просверлюючи отвори в фанерних колесах або як в мого Partnera на СТО при заміні гуми - кожному своє ;)
TopicStarter планує працювати по 4-5 годин щоденно - тобто не хоббійно а фактично профессійно - тут для відповідноі продуктивності треба звертати увагу на все, навіть на вагу інструменту включно! Конкретно цей Draper важить аж 17,5 кг!!! http://www.drapertools.com/product/1377 ... w#!manuals
Якщо шановний п Роланд почитає мануал http://www.drapertools.com/products/man ... 773ins.pdf
то побачить всі мінуси цього девайсу
До прикладу геморрой при виставлянні на око кожного полотна посередині ширини коліс - крутити тре аж три болти ключем-імбусом та нема одночасного доступу до зовнішніх площин обидвох коліс для використання правила/рейки для ідеальноі паралельності останніх
В мому випадку регулювання займає 5-10 сек :При вiдкритих дверцятах на обидвох колесах прикладається лівою рукою правило а правою крутиться один болт. ВСЕ!

Також на натяжному механізмі нанесені крайні положення сили натягу для всіх доступних для моделі ширин полотен:

Окрім цього особисто я наразі не бачив алюмінієвих коліс з випуклим профілем для самоцентраціі полотна відцентровими силами...і т.д і т.п
Роланд написав:

І як часто ви особисто юзали зварені на замовлення конкретно для вашого інструменту - чи до цієі пори користуєтеся тим полотном, котре придбане разом зі стрічковою :?:
Роланд написав:
Я би радив Макіту. :good: Жалкую що фраєрнувся і купив Метабо.

Дуже ймовірно, що Ви би пожалкували вдруге :lol:
Це ви зі своєю роками відточеною майстерністю можете робити гарні якісні речі навіть на любительскому обладнанні а більшості людей щоб зробити хоча б імітацію тре троха інший підхід....
P.S.
Я цілком можу помилятися, але мені на цьому форумі все частіще приходить розуміння, що деякі "старожили" цього інтернет ресурсу самі не один раз фраєрнувшись в минулому бажають цього самого всім новачкам та початківцям...
Будь-ласка,дайте ім можливість повчитися на чужих помилках і зробити осмилений життєвий вибір

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#9  ПовідомленняДодано: 21 січня 2017, 11:43 
Офлайн

За Макіту почув , maestrostolar- яка у Вас модель??
maestrostolar написав:
В мому випадку регулювання займає 5-10 сек :При вiдкритих дверцятах на обидвох колесах прикладається лівою рукою правило а правою крутиться один болт. ВСЕ!

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#10  ПовідомленняДодано: 21 січня 2017, 12:03 
Офлайн

Steblo,
Steblo написав:
Краса в дрібницях.

Скоріще якість живе в дрібницях
Перед тим як вкладатися в кожний інструмент бажано почитати в неті мануали, відгуки, подивитися доступність запчастин та розхідників - принаймні я роблю так...

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#11  ПовідомленняДодано: 21 січня 2017, 21:07 
Офлайн

Дякував: 86 раз.
Подякували: 56 раз.
maestrostolar написав:
Колеса мають бути збалансованими - а такі бувають тільки чавунні...

Любі колеса (чугун.метал.люмінь)мають бути збалансовані,ОБОВЯЗКОВО.
maestrostolar написав:
и

Зварені полотна (потрібного розміру) ріжуть добре,коли притупляються - здаються на заточку - і чим вони вам не нравляться?
maestrostolar написав:
Я цілком можу помилятися, але мені на цьому форумі все частіще приходить розуміння, що деякі "старожили" цього інтернет ресурсу самі не один раз фраєрнувшись в минулому бажають цього самого всім новачкам та початківцям...

Не потрібно міірять всіх по собі!

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#12  ПовідомленняДодано: 21 січня 2017, 23:12 
Офлайн

maestrostolar написав:
І як часто ви особисто юзали зварені на замовлення конкретно для вашого інструменту - чи до цієі пори користуєтеся тим полотном, котре придбане разом зі стрічковою

десь біля 20 полотен
maestrostolar написав:
почитає мануал http://www.drapertools.com/products/man ... 773ins.pdf
то побачить всі мінуси цього девайсу

При потужності в 370 ват мені навіть не цікаво читати. :D
maestrostolar написав:
мого Partnera на СТО при заміні гуми

І не тільки в Вашого.Дивіться уважніше на фото і побачите той самий "грузик
Ви впевнені ,що на Макіті чи Метабо не комп’ютерне балансування.
"
maestrostolar написав:
100_3306.JPG [ 162.19 Кб |
.
Точно таке ж на Метабо.З тижня ,якщо хочете,можу зробити Вам фотку.

Crane написав:
Практично однакові конструкції, як випливає з цього відео.

Так воно і є.Але,як пише Steblo,"краса в дрібницях" На Макіті є освітлення,колеса,дверці замикаються на "защелках",а не на "колгоспних" гвинтах і т.д.Правда треба віддати належне швабам,на останній моделі вони багато чого врахували .
А так в роботі цілком достойна пила.Але ці дрібниці все таки напружують,коли знаєш,що практично за ті самі гроші можна було б мати краще.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#13  ПовідомленняДодано: 21 січня 2017, 23:44 
Офлайн

maestrostolar написав:
Steblo,
Steblo написав:
Краса в дрібницях.

Скоріще якість живе в дрібницях
Перед тим як вкладатися в кожний інструмент бажано почитати в неті мануали, відгуки, подивитися доступність запчастин та розхідників - принаймні я роблю так...

МОЯ РОБОТА ПРИНОСИТЬ МЕНІ ЗАДОВОЛЕННЯ ,а Ваша скоріш(в вислові скоріш якість ) .... ,от і пояснення моєї цитати .
Не розумію Вашу неприязнь до форуму і до людей які тут спілкуються .Різка Ваша критика мені не до вподоби ,це просто бовтання води .

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#14  ПовідомленняДодано: 22 січня 2017, 00:07 
Офлайн
Супермодератор

Дякував: 57 раз.
Подякували: 70 раз.
Роланд написав:
Але ці дрібниці все таки напружують,коли знаєш,що практично за ті самі гроші можна було б мати краще.

Згоден.
Роланд написав:
Правда треба віддати належне швабам,на останній моделі вони багато чого врахували .

Так і має бути.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#15  ПовідомленняДодано: 22 січня 2017, 00:19 
Офлайн

Показаних робіт: 0
Дякував: 9 раз.
Подякували: 10 раз.
В користуванні - деревяна пила по кресленнях Матіаса, вже 5 рік .Не нарікаю. До того була металева саморобка - порізав коли зробив деревяну. Заводська (німецький китаєць ) з алюмінієвими колесами валяється на горищі.Двигун 750 вт - слабенький , коли розпускаю заготовки по 20 см і більше - дохне, потрібно не меньше 1,1 квт . Найширше полотно що ставив 25мм , ширшого тонкого не знайшов.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#16  ПовідомленняДодано: 22 січня 2017, 03:29 
Офлайн

Михайло Т. написав:
Любі колеса (чугун.метал.люмінь)мають бути збалансовані,ОБОВЯЗКОВО.

Згідний - тільки от балансування буває різним - а з того випливає остаточна якість різки,продуктивність та комфорт роботи
Ось як у п Роланда:
metabo-317-precision-t422-20.html

Конкретно в моій грузики відсутні - чавун перед покраскою фрезерується на ЧПУ
Теж спочатку купив з алюмінієвими колесами - сто разів пожалкував, тому щиро рекомендую ВСІМ робити зважений вибір
Михайло Т. написав:
Не потрібно міірять всіх по собі!

Не розумію Вашоі реакціі - моі слова до Вас не стосувалися точно - зрештою кожен думає в міру своєі розпущеності
Steblo написав:
Не розумію Вашу неприязнь до форуму і до людей які тут спілкуються .Різка Ваша критика мені не до вподоби ,це просто бовтання води .

Моя неприязнь стосується тільки тих людей, котрі здатні критикувати річ/інструмент/приспособу котру не тільки в руках не тримали але і в очі не бачили :ffx
Таких конкретних людей на цьому форумі є наразі тільки два - "іхні імена надто відомі щоб іх називати"(цитата з фільму "Іван Васильович змінює професію") Ви хочете бути третім?
Steblo написав:
Та я поняття не маю ,про параметри цієї моделі.

Ви задали конкретне запитання і отримали від мене найбільш розгорнуту відповідь - включно з посиланнями в інтернеті і фото особистого інструменту та конкретних практичних порад - (я навіть витратив свій час щоб перечитати мануал до Вашоі пили на відміну від Вас,шановний!) - за таке з мого боку завжди іде подяка а у Вас викликає негатив... :unknown: OK. ЩОб не дратувати конкретно Вас в майбутньому обіцяю ніколи більше не ділитися з Вами особистим досвідом та цікавою інформацією
андрійхмур написав:
В користуванні - деревяна пила по кресленнях Матіаса, вже 5 рік .Не нарікаю. До того була металева саморобка - порізав коли зробив деревяну. Заводська (німецький китаєць ) з алюмінієвими колесами валяється на горищі.Двигун 750 вт - слабенький , коли розпускаю заготовки по 20 см і більше - дохне, потрібно не меньше 1,1 квт . Найширше полотно що ставив 25мм , ширшого тонкого не знайшов.
:good:
Ось ви опосередковано підтверджуєте моі висновки:
В моій аккурат двигун 1 HP - прибл 0,75 КВт - але за рахунок напевно ваги чавунних коліс та оригінальних пил з 2/3/4 зуби/дюйм на малій подачі ріжу любе до 35 см
Може у Вас зубів забагато(в полотні звичайно :) )?
І ще питаннячко - скажуть, будь-ласка, чи поверхня Ваших деревяних коліс по котрій біжить полотно має "випуклу" форму та якесь додаткове покриття(в мене гумові "шини")?
Бачу ви теж колись попеклись на алюмініі...
Після чавуну найкраще гасить вібраціі дерево - алюміній навпаки - дещо підсилює дефекти зварки присутні у всіх без винятку зварених на замовлення (не тільки в украіні а й до прикладу в американських) - тому різниця в ціні на них(порівняно з фірмовими) приблизно в два рази менша - ось і треба розуміти що
купивши дешеву пилу з алюмінієвими колесами
Steblo написав:
ЗАДОВОЛЕННЯ
щвидше за все гарантоване тільки до тих пір, поки оригинальне полотно не вмре - потім починається проза життя
Тим більше працюючи на ній
Steblo написав:
3-5 год . на день

На сусідній інструменталці є ідеальна поверхня на ЧПУ (на шліфованій плиті з під пресу з виробництва "Інтерплит Надвірна")
на котрій перевіряю на рівність своі полотна - тому знаю що кажу
Для всіх упереджених на цьому форумі хочу сказати тільки одне:
Все життя мрію про краще майбутнє,стараюся робити/купувати/радити якнайкраще і раджу всім на цім білиім світі тільки найкращі рішення підкріплені особисти досвідом. Бо коли людина в сучасному перестає вдосконалюватися - вона перестає жити
Якось так...

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#17  ПовідомленняДодано: 22 січня 2017, 10:51 
Офлайн

андрійхмур написав:
Заводська (німецький китаєць ) з алюмінієвими колесами валяється на горищі.

Так віддайте її за пів ціни Саші, і обидвом буде користь.У Вас звільниться місце на горищі,а Саша буде мати можливість зекономити. ;)

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#18  ПовідомленняДодано: 22 січня 2017, 11:26 
Офлайн

Роланд написав:
Так віддайте її за пів ціни Саші, і обидвом буде користь.У Вас звільниться місце на горищі,а Саша буде мати можливість зекономити

Слушна порада! :good:
Сам би так вчинив та на жаль свого "алюнієвого німця" ще чотири роки тому з нервів здав на брухт - (дістався він мені фактично на дурняк - заплатив тільки за перевезення) після того як добряче помучився на товстих заготовках та вбив три полотна :cry:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#19  ПовідомленняДодано: 22 січня 2017, 14:06 
Офлайн

Показаних робіт: 0
Дякував: 9 раз.
Подякували: 10 раз.
maestrostolar деревяні колеса бочкоподібні, зверху гумова шина (камера з велосипеда), доречі ще не міняна відколи зробив.
maestrostolar написав:
Роланд написав:
Так віддайте її за пів ціни Саші, і обидвом буде користь.У Вас звільниться місце на горищі,а Саша буде мати можливість зекономити

Слушна порада!
Сам би так вчинив та на жаль свого "алюнієвого німця" ще чотири роки тому з нервів здав на брухт - (дістався він мені фактично на дурняк - заплатив тільки за перевезення) після того як добряче помучився на товстих заготовках та вбив три полотна

Двигун з цієї пили зняв , поставив на деревяну. Рама зварена з метпрофілю , неможливо було нормально натягнути полотно, колеса без гумових шин - шум від полотна стояв дикий,полотно виляло , могло навіть зіскочити , швидкого зняття натяжки небуло- треба було довго крутити болта (без барашки), після кожної натяжки потрібно було регулювати верхнє колесо.Продавати там нема шо , ще обматюкають.Брав її б/у з польщі. Якщо тут йде мова за стрічкові, то може хтось підкаже де купити 3 мм і меньше тонке полотно.Є в наявності стрічковий лобзик на 3 колеса , також б/у .Взяв без полотна , навіть не знаю як пиляє.Років 6 чи7 валяється.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#20  ПовідомленняДодано: 22 січня 2017, 15:38 
Офлайн

андрійхмур написав:
деревяні колеса бочкоподібні

Ви мудро зробили - такий профіль досить надійно утримує полотно на середині колеса навіть на неідеально виставлених параллельних площинах
На моій першій алюмінієвій були гумові шини - тихо працювала але полотно на плоскій поверхні гуляло як хтіло - чуть збільшив подачу - злітало - пару таких випадків - полотно вже тупе
На рахунок тонких 3 мм(1/8 ") - беру за океаном
Пошукайте в неті та на EBay - деякі проди пропонують зварку любих полотен на любий розмір - але продають хитро - до прикладу одне полотно 10$ - доставка по USA теж 10$ та роблять знижку на кожну наступну за доставку тільки 1$ або взагалі доставка не збільшується - але в такому випадку тре брати штук 5-6 тоді вийде дешевше чим у нас широка
Інший варіант - полювати на акціі - якось купив нову bimetal без оригінальноі упаковки за 25$ при ціні в упаковці 95$ - підфартило ;)
До прикладу: троха не ваш розмір але для пояснення принципу http://www.ebay.com/itm/Lenox-23504-Ban ... 2093943684?
у вкладці shipping описано що доставка до девяти включно полотен від цього прода може бути бекоштовна...

Піднятись догори

ПП

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 22 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

atlas-decor.com.ua

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати на теми на форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення на форумі