Peter написав:
Маєте на увазі поганий темп. режим діодних ламп чи простих?
Діод не повинен перегріватись, від цього він деградує(знижується яскравість), а LED лампи через обмежені габарити не дозволяють ефективно відводити тепло, тим більше що виробники стараються робити їх максимально потужними.
Crane написав:
В яких пропорціях змішували?
Це вже "на свій смак", я в основному брав нейтральний відтінок, знайомий теж робив щось схоже і змішував холодний з теплим, вийшло добре, хоча в нього здається живлення роздільне і є можливість коригувати температуру.
Crane написав:
Наводок не дає?
На ФМ радіо колись помічав що трохи дає, більше ніяк не проявляється, але блоки є різні - дешеві і дорожчі, сильно в цю тему не вникав.
Crane написав:
До речі, цитата: "Для правильного освітлення простору експерти радять при виборі світлодіода керуватися правилом — 15-20 Вт на 1 кв. м приміщення."
В батьковій майстерні(десь 25кв.м) поставив загальною потужністю 160w - цілком достатньо, знадвору ввечері з вікон світиться як при посадці НЛО, як би виглядало світло 500w навіть страшно уявити
Хоча якщо добиватись ідеальної рівномірності освітлення, ну ще розсіювач частину відбере, то десь так воно і вийде. Бо зазвичай залити світлом потрібно робочу зону, а над порохотягом чи пічкою вішати світильник не обов'язково.
Загалом з LED освітленням все досить добре, але якщо потрібно працювати з кольором то такий варіант не пройде - спектр там двохгорбий, виглядає приблизно так
b7ach.png [ 73.52 Кб | Переглянуто 4526 разів ]
При роботі з деревом (тонування) потрібно добре розрізняти відтінки тепло-червоного, а тут в нас якраз провал, колір трохи кидає в зелений(його в спектрі багато) Тому підбирав колір тільки при денному світлі.
Є такий параметр як CRI(colour rendering index), чим він більший тим якісніше будуть передаватись кольори. Лампи з максимальними значеннями CRI дуже недешеве задоволення.