WoodMaster.in.ua

Український столярно-меблевий форум "Майстер"

Меблі та столярні вироби   

  
Сьогодні: 26 квітня 2017, 09:08
Пошук від Яндекса

Активні теми

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Створити нову тему Відповісти  [ 107 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6
Автор Повідомлення
Повідомлення:#101  ПовідомленняДодано: 17 квітня 2017, 03:21 
Офлайн
Модератор

Показаних робіт: 7
Дякував: 197 раз.
Подякували: 46 раз.
Peter написав:
Який сенс дивитись на повідомлення без вкладених фото?

всё очень просто... например ситуация с длинным текстом ("простынь") - если мне интересно написанное, я прочитаю всё сообщение. А если не интересно, то приходится долго и нудно прокручивать в низ, при этом желая здоровья автору...
а можно поступить по другому - оставить пару предложений на виду, так что бы было понятно про что пойдёт дальше речь, а остальное спрятать под спойлер... и кому не интересен именно этот пост, легко его пропустит и будет читать следующие ответы... так же с фотографиями...
Peter написав:
А значить по додатковому кліку по спойлеру в кожному повідомленні!

лично мне проще нажать один раз на спойлер, если интересно, чем долго прокручивать, если не интересно...
Peter написав:
і пачка запитань про глузд адміністратора.

вопросы, как мы видим и так возникают...

maestrostolar, чтобы не было длинного сообщения из-за вставленных в столбик по одной фотографии, их можно распологать в горизонтальный ряд по 2,3,4 шт. Это, правда, может не красиво выглядеть, если описание в фотографиях будет не одинаковой длинны, зато ооочень сократится длина самого сообщения...
если интересно, могу описать вариант...

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#102  ПовідомленняДодано: 17 квітня 2017, 13:01 
Офлайн

Показаних робіт: 3
Дякував: 11 раз.
Подякували: 54 раз.
tpsega написав:
всё очень просто... например ситуация с длинным текстом ("простынь") - если мне интересно написанное, я прочитаю всё сообщение. А если не интересно, то приходится долго и нудно прокручивать в низ, при этом желая здоровья автору...

В принципе я для прокрутки страниц мышку не использую - ведь на клаве есть стрелки + ползунок справа на странице
Не то таке :) Каждому свое...
tpsega написав:
а можно поступить по другому - оставить пару предложений на виду, так что бы было понятно про что пойдёт дальше речь, а остальное спрятать под спойлер... и кому не интересен именно этот пост, легко его пропустит и будет читать следующие ответы... так же с фотографиями...

Это практически идеальный вариант!
tpsega написав:
maestrostolar, чтобы не было длинного сообщения из-за вставленных в столбик по одной фотографии, их можно распологать в горизонтальный ряд по 2,3,4 шт. Это, правда, может не красиво выглядеть, если описание в фотографиях будет не одинаковой длинны, зато ооочень сократится длина самого сообщения...
если интересно, могу описать вариант...

Чесно - пробовал и не раз - но выходит просто хрень - может чет не понимаю - подскажите или покажите на примере - буду блогодарен!
Вообще форум захеревает по полной программе(впрочем как и почти все в стране :( )
У меня тоже есть сайт(и не один) где выложены фото как готовых изделий так и сделанных в 3Ds Max - логично что для продаж вовсе не обязательно показывать изнанку процэсса но это же б...ть столярный форум??? или я чет не догоняю?
Если сам спонсор выкладывает фото станочка для заточки дисковых пил(спору нет - наверное классный) - где не понятно кто его внатуре сделал и главное КАК? и (он же) когда выкладываешь поэтапные фото РЕАЛЬНЫХ вещей опускает ниже плинтуса текстом - "не маю і сенсу не бачу мати" так как-будто бы я пытался что-нить втюхивать кому-нить!
Вот когда некоторые тупо пиарят свой канал на ютубе безбожно утяжеляя страницу или даже выкладывая фото работ близких родственников - это таки кошерно :shock:
Да,чуть не забыл, лично мне не нравится что работы в галерею выкладываются вручную - какие критерии при этом учитываются Господу извесно only!
Ребят, так в стране нифига не поменяется!
Вот это зацыкливане на УДОБСТВЕ юзания сайта а не НА КОНТЕНТЕ - и есть главная проблема которая потверждает сугубо мое личное мнение - ресурс скорее не форум - а площадка как минимум для косвенной рекламы своей коммерческой деятельности и продукции - тогда логично что в шапке внизу слова Майстер не должно быть ничего лишнего...
Вот и вышла "простынь" - был бы спойлер - может и не поминало бы меня после прочтения сего опуса парочка форумчан не злым тихим словом...
Отдельное спасибо новому модератору tpsega за оперативность и профессионализм
Всем удачи!

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#103  ПовідомленняДодано: 17 квітня 2017, 21:59 
Офлайн

Показаних робіт: 26
Дякував: 150 раз.
Подякували: 147 раз.
maestrostolar написав:
У меня тоже есть сайт(и не один) где выложены фото как готовых изделий

Дайте посилання хоч на один(краще на всі)-цікаво подивитись.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#104  ПовідомленняДодано: 17 квітня 2017, 22:18 
Офлайн

Роланд написав:
Дайте посилання хоч на один(краще на всі)-цікаво подивитись.

Це сайти пов'язані з моєю основною роботою - не зі столяркою чи взагалі з деревообробкою
Тому нехай це залишиться (принаймні наразі) моєю приватною справою ;)

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#105  ПовідомленняДодано: 18 квітня 2017, 21:38 
Офлайн
Адміністратор

Показаних робіт: 30
Дякував: 19 раз.
Подякували: 77 раз.
maestrostolar, ох і важко з Вами спілкуватись. Зазвичай так себе ведуть типові мешканці Росії. Чому Ви у всьому бачите тільки заговір проти Вас та кидаєтесь з кулаками так на всяк випадок?
Спробую ще раз спочатку. Кількість картинок в повідомленні ніяк не обмежує Вас у кількості їх викладення на форумі. Це лише вимушує створювати нове повідомлення. І якщо кількість повідомлень на сторінку також має обмеження, то це означає, що сторінка стане коротшою. Ще раз з іншого боку. Кількість повідомлень на сторінці - 15. Якщо в кожне повідомлення вставити 10 картинок, а не одну, то сторінка стане у 10 разів довша та більша в Мбайтах для завантаження! І нічого іншого тут не закладено. Не шукайте чорного кота в темній кімнаті. Може там його і нема.

maestrostolar написав:
выкладывает фото станочка для заточки дисковых пил(спору нет - наверное классный) - где не понятно кто его внатуре сделал и главное КАК?

Що крім образи Ви хочете цим сказати? Станок робив я. Якщо Вас щось цікавить, то запитуйте. Якщо запитань нема, то це означає, що дана тема нікого не цікавить. Для чого мені тоді навязувати тему більш детальними поясненнями?

maestrostolar написав:
лично мне не нравится что работы в галерею выкладываются вручную

Для галереї є спеціальна тема. Запропонуйте інший варіант, а також алгоритми та способи відбору зображень в автоматичному режимі. Цілком можливо, що отримаєте Нобелівську премію.

А взагалі Ваші претензії я починаю сприймати не як нерозуміння того, що я пишу і спосіб щось покращити, а як умисне нагнітання атмосфери на форумі. Рано чи пізно я перестану закривати очі на образи!

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#106  ПовідомленняДодано: 18 квітня 2017, 22:57 
Офлайн

Показаних робіт: 26
Дякував: 150 раз.
Подякували: 147 раз.
maestrostolar написав:
не зі столяркою

так не однією столяркою живе людина. :) Якраз цікаво подивитися ,як людина поєднує різні професії.
maestrostolar написав:
моєю приватною справою

Де ж тут приватність,якщо це сайт . :?
Хоча ,однозначно,Ваше повне право ділитися своїми доробками чи ні.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#107  ПовідомленняДодано: 19 квітня 2017, 09:00 
Офлайн

maestrostolar написав:
ох і важко з Вами спілкуватись

Аналогічно
maestrostolar написав:
Чому Ви у всьому бачите тільки заговір проти Вас

Теорія змов - це не до мене :?
maestrostolar написав:
Зазвичай так себе ведуть типові мешканці Росії

Може обійдемося без навішування ярликів? Мені стопроцентовому гуцулу з "Перлини карпат" це читати прикольно :lol:
Інтуітивно здогадуюсь що моя ввічлива звичка старатися переходити для спілкування з іншомовним на його ж мову викликала класичний вияв ксенофобіі? Дарма - це такий собі спосіб до п'ятого десятку життя непомітно для себе та навколишніх тихою сапою опанувати до коплекту польську та англійську - зрештою скільки мов людина знає - стільки разів вона і є homo sapiens.. Правда? Нє ?? Відав не в конє паша...

Peter написав:
выкладывает фото станочка для заточки дисковых пил(спору нет - наверное классный) - где не понятно кто его внатуре сделал и главное КАК?

Що крім образи Ви хочете цим сказати? Станок робив я. Якщо Вас щось цікавить, то запитуйте. Якщо запитань нема, то це означає, що дана тема нікого не цікавить. Для чого мені тоді навязувати тему більш детальними поясненнями?

By thy way(між іншим) там таки в темі і запитував - ба більше! - Висловлював сумніви в його прецизійності - а які можуть бути ще запитання до малесенького фото готового виробу? Ось тут (я переконаний!) і є "зарита собака" - на форумах(тим більше на столярних) за замовчуванням прийнято викладати до готового виробу/приспособи ще й матеріали(як мінімум фото) процессу виготовлення,нє? Чи як в крилатій цитаті від Публія Теренція «Что дозволено Юпитеру, не дозволено быку»- тільки навпаки?
Peter написав:
Для галереї є спеціальна тема. Запропонуйте інший варіант, а також алгоритми та способи відбору зображень в автоматичному режимі. Цілком можливо, що отримаєте Нобелівську премію.

На останнє речення можна було би делікатно відреагувати в стилі:
Peter написав:
maestrostolar написав:
Google Вам в допомогу
Сприняв це за образу. Це у нас не вітається. Більше питань нема.

Але, як в кінець ница людина, я тут трохи "понаглію": :oops:
"Усе саме цікаве придумане до нас" - для мене не таємниця, що багацько місцевих форумчан активно юзають "Мастеровой"(woodtools.ru)- там (о диво!) - в галерею завантажуються файли чомусь не адміном врукопашну а власноруч користувачем(вот же туфые коцабы!)- плюс розміром побільше та без обмежень... А на Майстрі за "дивним збігом обставин"(пардон - аж зарум'янився, друкуючи) - найбільшу кількість фото робіт(ага - кожна робота не обовязково інша - просто зробити два-три ракурси однієі рамочки - і вуаля - в лічильнику робіт відбувається чарівна мультиплікація іх кількості) представлених в Галереі належить двом найбільшим моім критикам та "діставалам" НУ звісно - ваш покірний слуга викладаючи найбільш можливу та деталізовану інфу в своіх постах заслуговує максимум на три(дякувати богу і за це) роботи в Галереі Слави- і то з завантажених "в ручну" з великим часовим лагом
Peter написав:
А взагалі Ваші претензії я починаю сприймати не як нерозуміння того, що я пишу і спосіб щось покращити, а як умисне нагнітання атмосфери на форумі. Рано чи пізно я перестану закривати очі на образи!

Ось хтось з місцевих ГУРУ столєрки задався собі питанням: Чи зможе початківець, прочитавши Майстер форум від А до Я, розпочати свою історію з деревообробкою? Моя відповідь - категорично ні! А у випадку з вищеназваним
ресурсом на сервері "старшогострашного брата"- звичайно так!
Замість того щоб закривати очі перед викликами сьогодення мо' варто з широкорозкритими подивитися на пару кроків вперед?
Якби мені не боліло за Вкраіну - послав би всіх та не друкував би півгодини тут це "простирадло"
P.S. Отримавши зауваження про непрезентабельне викладення мною фото "стовбиком" в постах - виправив де було можливо - але в процессі виникло запитання про вирівнювання фото по верньому краю у випадку присутності коментарію до нього - в особистій переписці з tspega я виклав думку
З повагою,Олександр

Піднятись догори

ПП

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 107 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати на теми на форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення на форумі
Ви не можете додавати файли на форумі

Вперед: