WoodMaster.in.ua

Український столярно-меблевий форум "Майстер"

Меблі та столярні вироби   

  
Сьогодні: 20 квітня 2018, 19:10
Пошук від Google

Активні теми

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення:#1  ПовідомленняДодано: 07 серпня 2017, 00:51 
Офлайн
Адміністратор

Показаних робіт: 31
Дякував: 24 раз.
Подякували: 89 раз.
Заходжу на форум часто, але пишу не завжди. А от Роланд десь пропав. Два місяці не заходив . member58.html
Хоча часом після такого post14394.html#p14394 дійсно на хочеться заходити. І говорити з ним марно. Йому пишеш одне, він бачить і відповідає про інше. Почистив йому тему від зайвого...і він подякував. Це як би жінка помила посуд за чоловіком, а він сказав, що вона зробила це для збереження лиця. Забанити б ...., але і так мало народу на форумі. :evil:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#2  ПовідомленняДодано: 07 серпня 2017, 07:09 
Офлайн

Показаних робіт: 3
Дякував: 19 раз.
Подякували: 65 раз.
Наперед прошу вибачення в шанованого мною ТС :hbx
Peter написав:
Заходжу на форум часто, але пишу не завжди.

Це Ваше право - і величезне спасибі що не пишете в моій темі - деколи, кажуть,краще жувати ніж говорити
Peter написав:
Хоча часом після такого post14394.html#p14394 дійсно на хочеться заходити. І говорити з ним марно.

Начали за здравие - а кончили за упокой :unknown:
Розумію Вас - як адміну Вам можна сміло флудити в чужій темі - на від міну від Вас я в СВОІЙ ТЕМІ чесно попросив певну особу("фамілію якоі не варто називати вголос так як вона надто відома") не витрачати свій дорогоцінний час на такого дурника як я :D Чому так самокритично? - та тому що на відміну від декого я не можу допетрати що незнайому в реалі людину в треій особі можна називати на "ТИ" ....Ну то таке...
Peter написав:
Почистив йому тему від зайвого...і він подякував.

Я зберіг УСІ скріншоти сторінок до того як ви так мудро та виважено почистили перш за все ті моменти за які Вам було особисто соромно а потім і моі отвєткі....Збережу і з цієі...
Після спілкування з Вами в мене частенько відбувається когнитивний диссонанс: читаючи на стартовій сторінці регулярні об"яви про найближчі релігійні свята і одночасно осуд у Ваших в"ідливих коментарях - цей дивний дуалізм(дваякість,подвійнісь) може свідчити про роздвоєнність....далі додумайтесь самі(В.Ф.Лєгітімний)
Peter написав:
Забанити б ...., але і так мало народу на форумі.

Так в чому проблема? Зробіть це! Будьте самим собою - дайте вкінець вийти назовні гордині!
Це називається цугцванг - коли нема жодного доброго ходу - залишите недоторканним це повідомлення чи філігранно підчистите( ну в сенці відредагуєте свій пост post14427.html#p14427 а моє повідомлення залишите як яскравий прояв нетолераниності з мого боку - це Ваш фірмовий стиль) тему а мо і забаните цього недоумка - все одно людей не прибуде!
В принципі я взяв всю корисну інфу з цього ресурсу - можу звільнити Вас від можливих мук совісті(даруйте за комплімент) в прийнятті такого доленосного рішення - написати заяву на "звільнення"?
Дякую всім адекватним юзерам цього сайту за науку!(Провсяк випадок - мо останній допис :) )

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#3  ПовідомленняДодано: 07 серпня 2017, 08:08 
Офлайн

Показаних робіт: 7
Дякував: 248 раз.
Подякували: 83 раз.
блин... вот не пойму, почему вы взъелись друг на друга??? как бы хотелось, что бы вы нашли общий язык...
maestrostolar написав:
Провсяк випадок - мо останній допис

и не думайте про такое...

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#4  ПовідомленняДодано: 07 серпня 2017, 08:29 
Офлайн

tpsega написав:
блин... вот не пойму, почему вы взъелись друг на друга??? как бы хотелось, что бы вы нашли общий язык...

Смотрите: согласно всем канонам я являюсь клиентом данного рессурса то-есть пользуюся услугами любезно оказанными мне собственником(не хочу всуе упоминать лишний раз) - логично? Но отнюдь не логично получать постоянную едкую критику( в подавляющем большинстве случаев - неконструктивную - как таковой может быть выражение - не имею таких и не вижу смысла в их использовании(верх конструктивизма - не правда ли?); вот пример как не надо выставлять фотки(ну да - это ж форум фотошоперов ;) и т.п. ???) мне как потребителю услуги ? Это ж если б постоянный покупатель слышал от прода - вы деньги не правильно даете да и вообще это не деньги ! и тд и тп!!
Дякуючи Богу що в моій темі це ніби-то припинилося - так на тобі - треба поплакатися на такого монстра як я в іншій - це капець просто :wall:
До речі у моіх повідомленнях було і вибачення з мого боку за просто вопиющую обиду мною выражением "Гугл Вам в помощь!" Як Ви вже здогадуєтеся за ще крутіші "перли" з протилежного боку такого елементарного у відповідь годі сподіватися :(

Намагаюся з гумором до цього підходити - але коли переходять до таких методів я ЗАВЖДИ буду реагувати СИММЕТРИЧНО
З повагою - Олександр

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#5  ПовідомленняДодано: 07 серпня 2017, 09:27 
Офлайн

maestrostolar написав:
але коли переходять до таких методів я ЗАВЖДИ буду реагувати СИММЕТРИЧНО

так вот, кто во всём виноват... :D
по поводу фоток - да, не всем удобно...
по поводу критики - здесь важно правильное отношение с двух сторон... с какой целью ты критикуешь, чтобы "созидать" или только "похаить"???
ну и принимать критику нужно с умом...
ведь и я критиковал ваши струбцины и меня критиковали в этой теме, однако ни с кем не поругался и надеюсь никого не обидел...
один раз на этом форуме я погрызся с уважаемым форумчанином по поводу открытости или закрытости фотографий, до сих пор не приятно...
я там как упёртый баран отстаивал своё мнение, в итоге человек перестал делиться своим опытом на нашем форуме...
и стоило быть таким упрямым???

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#6  ПовідомленняДодано: 07 серпня 2017, 10:31 
Офлайн

maestrostolar написав:
по поводу фоток - да, не всем удобно...

Эсли Вы про целиком правильную критику о непрезентабельном выставлении пикчей в столбик - не вопрос -с Божьей и Вашей помощью - в большинстве сообщений выправлено :unknown:
Я имел ввиду зто post13578.html#p13578
Ну ладно меня лично (через мои поделки)кто-то не воспринимает - Бог ему судья - но утверждать что
Peter написав:
Два пази - це зайве. Треба добиватись ідеальної паралельності. Частіше замість паралельності рух забеспечується збільшеним люфтом.

Ну конечно - "Американцы ведь тупые"(А Задорнов) - ведь умные же не имеют двух (а только один) и не видят смысла в их использовании :yahoo: Там ще не один такий "експерний" "безконтактний" "удаленный" висновок - я вже ж і анегдоти в тему травив - ніфіга не допомагає :unknown:
А вы лично выразили сомнение в подклинивании( критикой и не пахло) - на что я аргументированно их развеял - и да пока ни один не клинит :)

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#7  ПовідомленняДодано: 07 серпня 2017, 11:12 
Офлайн

maestrostolar написав:
Эсли Вы про целиком правильную критику о непрезентабельном выставлении пикчей в столбик

нет, про то что нужно урезать размер фоток... хотя я предпочитаю сам обрезать лишнее, чем это будет делать какой то автомат... для этого необходимы программы (покупные или пиратские), ну и плюс умение в них работать...
maestrostolar написав:
Я имел ввиду зто post13578.html#p13578

если вы имели в виду слова Peter
Peter написав:
Вийшов приклад того як не треба викладати фото. Розмір в пікселях великий, але нічого не видно, бо "вага" всього 70Кб. Мало інформації про самі пікселі, вони просто збільшені.

может быть грубо, потому как у вас натянутые отношения и заумными фразами про пиксели, но фото действительно не качественное. Я имею в виду, что на нём плохо видно... Конечно, если нет возможности переснять или сделать более качественно, то и за это спасибо... Спасибо за то что люди находят время и желание всё описывать, фиксировать на фото и видео...

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#8  ПовідомленняДодано: 07 серпня 2017, 11:36 
Офлайн

tpsega написав:
нет, про то что нужно урезать размер фоток... хотя я предпочитаю сам обрезать лишнее, чем это будет делать какой то автомат... для этого необходимы программы (покупные или пиратские), ну и плюс умение в них работать...

Пикча 3472x2604 пкс в Photoshop CS5( насчет покупных прог - это Вы пошутили наверна :D )уменьшается до "кошерных" 1000х750 а потом сохраняется для WEB c соответствующим качеством дабы не превысить опять же кошерный вес оной в 200 кб - может чет делаю не так - просветите плз
А если правильно - то получатся что одна рука выставляет именно такие требования к фото - а другая карает(критикует) за весьма нечеткую фотографию
Вот положа руку на серце чесно скажите - есть на форуме более информативные( с последовательностью процесса изготовления и с всевозможными ссылками и тд) темы чем моя ? У кого есть сомнения в реальности и оригинальности каждой приспособы? Ведь можно же идти и проторенным некоторыми гуру столярки путем - сделать три фото готового заточного станочка где не разглядеть никакого крупного плана никакого узла и утверждать в его совершенной функциональности и прецизионности - ну вот почему меня не тянет за язык сказать что это фуфло и вообче не голимый китай? Почему я до сих пор себя сдерживаю?

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#9  ПовідомленняДодано: 07 серпня 2017, 12:55 
Офлайн

maestrostolar написав:
насчет покупных прог - это Вы пошутили наверна :D

да нет, не все же пираты как мы...
maestrostolar написав:
Пикча 3472x2604 пкс в Photoshop CS5...

видимо фото изначально было не качественное и размер в пикселях или кб. здесь не играет роли... снимать качественно с малого расстояния и при плохом освещении сложновато...
maestrostolar написав:
Вот положа руку на серце чесно скажите

я же и говорю - огромное спасибо!!! но зачем же так нос задирать, стремиться то всегда есть к чему...
и для чего сейчас цеплять других? вы же не маленький... (это он первый начал, я тут не причём...) :drinks:

вот пример сжатой фотки...

вроде все хорошо видно и при этом сжато...
взять вашу фотку из "того" сообщения под названием "Отвори під різні пили:" - она не качественная, но там и супер качества не надо и так как бы всё видно и понятно... а вот фотка "Слайдер крупним планом в пазу:" примерно такого же качества, но для меня менее информативна. Вы знаете эти слайдеры, как они выглядят и т.д., вам и фотки то особо не надо, а вот мне тяжело там что то разглядеть...
но опять же - вы никому не обязаны что то показывать и это не притензии к качеству... просто пытаюсь объяснить, что количество пикселей и внушительный вес не означают что фото по умолчанию качественное.
по этому считаю не правильным такое высказывание -
maestrostolar написав:
А если правильно - то получатся что одна рука выставляет именно такие требования к фото - а другая карает(критикует) за весьма нечеткую фотографию

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#10  ПовідомленняДодано: 07 серпня 2017, 13:20 
Офлайн

tpsega написав:
я же и говорю - огромное спасибо!!! но зачем же так нос задирать, стремиться то всегда есть к чему...
Не за что !
Нос не задираю - постоянно стараюсь учиться учиться и учиться! Отнюдь не считаю свои изделия венцом совершенства - но на данный момент считаю свою тему наиболее информативной на этом ресурсе :oops:
Очень хотелось бы пожелать моим заклятым фанатам так-же последовательно фиксировать процесс изготовления своих работ - тогда и я и мне подобные смогут больше почерпнуть и научиться новому ;)
Хочу прекратить эту войну от всего серца - я скромно помалкивал до определенного момента - но вскипел от инфы что видите ли со мной и говорить-то безсмысленно - говорить/спорить можно сколько угодно но пожалуйста аргументированно - но не язвить с переходом в троллинг и не рассказывать мне о изьянах инструмента о котором даже понятия не имеется ввиду отсутствия оного :evil:
Всем благ !!!!

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#11  ПовідомленняДодано: 07 серпня 2017, 13:28 
Офлайн

вот и хорошо...
а по поводу фотографии вы со мной согласны?

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#12  ПовідомленняДодано: 07 серпня 2017, 13:48 
Офлайн

tpsega написав:
а по поводу фотографии вы со мной согласны?

По поводу одной единственной неудачной фото черного слайдера втопленного в паз стола циркулярки из серого чугуния ? Вы считаете что это должно похоронить весь позитив всей темы?
Уж че только не делал и со светом чудил и шаманил пикчи в фошожопе - ничерта не улучшается :( может взять да кредит купить профиаппарат для этой оказии штук так за 6-ть баксов? 8-) - но справедливости ради я же дал кучу ссылок по теме где макросьемкой на белом фоне показано абсолютно все? Человеку искреенне заинтеросованному моей информацией на ту тему целиком и полность хватает - но есть люди всегда находящие в бочке меда ложку дегтя :wall:
Скажу так от самого начала юзаю американские пильные диски - меня все устраивает кроме вдременного отрезка доставки в Украину - поэтому ранее обратился к вам за информацией о СМТ-дисках.
Ну теперь Вам будет легче понять мои "сердечные чувства"
Представте себе что я в вашей профильной теме начинаю вам втирать что нету-те у меня таковых да и с мысла иметь не вижу, что они-де имеют какие-то непонятные непонятки и тд по тексту - надолго бы вас хватило?
С уважением Александр

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#13  ПовідомленняДодано: 07 серпня 2017, 15:59 
Офлайн

maestrostolar написав:
может взять да кредит купить профиаппарат...
да не стоит, конечно... ;)
maestrostolar написав:
Вы считаете что это должно похоронить весь позитив всей темы?

опять же нет...
видимо у меня не получается донести свою мысль правильно... Вы, видимо с горяча, обвинили "условие сжимать фото" в нечёткости получившегося результата... а я пытался объяснить, что сжатие здесь не при чём, здесь больше виноваты неблагоприятные условия... (не тот свет, не та камера, не те руки, не тот глаз и т.д. ;) )
а фотка ни капли не омрачает тему...

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#14  ПовідомленняДодано: 07 серпня 2017, 16:06 
Офлайн

Шановний пане tpsega!
Все що ви робите чи говорите вивірено правильно і дипломатично корректно і відповідаєте напрочуд швидко :hi: Це я так знімаю капелюха в знак поваги....
Ніяких проблем чи дискомфорту з вами :)
Дай Боже Вам здоров"ячка!

Востаннє редагувалось maestrostolar в 07 серпня 2017, 16:51, всього редагувалось 1 раз.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#15  ПовідомленняДодано: 07 серпня 2017, 16:08 
Офлайн

:yahoo:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#16  ПовідомленняДодано: 08 серпня 2017, 00:29 
Офлайн
Адміністратор

maestrostolar написав:
Я зберіг УСІ скріншоти сторінок до того як ви так мудро та виважено почистили

Дуже завбачливо. Ось і покажіть
maestrostolar написав:
все ті моменти за які Вам було особисто соромно

Інакше це вже наклеп.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#17  ПовідомленняДодано: 08 серпня 2017, 01:21 
Офлайн

астанавитесььь (с) В.Ф. дальше знаете кто...

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#18  ПовідомленняДодано: 08 серпня 2017, 07:30 
Офлайн

tpsega написав:
Дуже завбачливо.

Всьому свій час, пане Peter
Це зброя стримування - і чим більше в боєкомплекті буде набоів(себто "експертних" висновків та ін) - тим вона ефективніша.
Peter написав:
Ось і покажіть

Коли мені буде цікава Ваша думка чи Ваша порада я у Вас обов"язково запитаю, будьте певні
В мене в портфолію достатьньо авторських приспособ які чудово допомагають в столярній справі - починаючи від спеціальних фрез виготовлених на замовлення та закінчуючи вузькоспеціалізованими каретками та шаблонами
Але тепер завбачливо НЕ МАЮ НАМІРУ викладати іх тут Причина очевидна і банальна:
Якщо на фірмові сертифіковані оригінальні інструменти що роками випробувані мільйонами юзерів тут зі старту отримуються такі "авторитетні" оцінки - доля моіх саморобок(до речі теж зроблені максимально наближеними до стандартів та оригіналів заокеанських аторитетів-столярів) плачевна :cry: в чому зрештою можна переконатися в певних постах моєі профільноі теми...

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#19  ПовідомленняДодано: 08 серпня 2017, 13:34 
Офлайн
Адміністратор

tpsega, коли maestrostolar писав все це

maestrostolar написав:
величезне спасибі що не пишете в моій темі - деколи, кажуть,краще жувати ніж говорити

maestrostolar написав:
як адміну Вам можна сміло флудити в чужій темі

maestrostolar написав:
Я зберіг УСІ скріншоти сторінок до того як ви так мудро та виважено почистили перш за все ті моменти за які Вам було особисто соромно а потім і моі отвєткі....Збережу і з цієі...

maestrostolar написав:
Після спілкування з Вами в мене частенько відбувається когнитивний диссонанс: читаючи на стартовій сторінці регулярні об"яви про найближчі релігійні свята і одночасно осуд у Ваших в"ідливих коментарях - цей дивний дуалізм(дваякість,подвійнісь) може свідчити про роздвоєнність....далі додумайтесь самі(В.Ф.Лєгітімний)

maestrostolar написав:
Будьте самим собою - дайте вкінець вийти назовні гордині!

maestrostolar написав:
не логично получать постоянную едкую критику

Ви що писали?
tpsega написав:
блин... вот не пойму, почему вы взъелись друг на друга??? как бы хотелось, что бы вы нашли общий язык

tpsega написав:

tpsega написав:
вот и хорошо...

І вкінці смайлик :yahoo:
Це я
tpsega написав:
вы взъелись
? На якій підставі такий висновок?
Хіба модератор не мав би в першу чергу слідкувати за образами? Коли
tpsega написав:
один раз на этом форуме я погрызся с уважаемым форумчанином

я потратив немало часу на пошуки зачинщика і рішуче засудив образи незважаючи на заслуги перед форумом.
А коли я попросив показати що я такого компрометуючого видалив(може дійсно є за що вибачитись), то Ви написали
tpsega написав:
астанавитесььь

А може досить робити з мене дурня?
Я просто вимушений за таку діяльність забрати у Вас права модератора.
maestrostolar за образи та наклеп - бан на місяць.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#20  ПовідомленняДодано: 08 серпня 2017, 14:10 
Офлайн

Peter написав:
Я просто вимушений за таку діяльність забрати у Вас права модератора.

это ваше право...
Peter написав:
я потратив немало часу на пошуки зачинщика і рішуче засудив образи незважаючи на заслуги перед форумом.
и за это вам огромное спасибо, надеюсь так будет всегда...
Peter написав:
Ви що писали?
tpsega написав:

tpsega написав:
вот и хорошо...

І вкінці смайлик :yahoo:

хотелось бы, что бы вы не выдёргивали фразы из контекста...
tpsega написав:
maestrostolar написав:
Провсяк випадок - мо останній допис

моя фраза
tpsega написав:
вот и хорошо...

относилась к
maestrostolar написав:
Хочу прекратить эту войну от всего серца

а смайлик
tpsega написав:
:yahoo:

относился к сообщению
maestrostolar написав:
Шановний пане tpsega!
Все що ви робите чи говорите вивірено правильно і дипломатично корректно і відповідаєте напрочуд швидко :hi: Це я так знімаю капелюха в знак поваги....
Ніяких проблем чи дискомфорту з вами :)
Дай Боже Вам здоров"ячка!

а фраза
tpsega написав:
астанавитесььь

согласен, выглядит как будто адресована именно к вам, но поверьте - она адресована к вам обоим...
и мне очень жаль, что двое взрослых, образованных людей могут так ругаться из-за ничего.

Піднятись догори

ПП

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

atlas-decor.com.ua

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати на теми на форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення на форумі