WoodMaster.in.ua

Український столярно-меблевий форум "Майстер"

Меблі та столярні вироби   

  
Сьогодні: 24 листопада 2017, 21:36
Пошук від Google

Активні теми

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Створити нову тему Відповісти  [ 48 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3
Автор Повідомлення
Повідомлення:#41  ПовідомленняДодано: 20 травня 2015, 19:09 
Офлайн

Показаних робіт: 5
Дякував: 26 раз.
Подякували: 68 раз.
Михайло Т. написав:
робляться дуже просто

Ну вже "дуже просто" :D :D якби то так всьо було просто шоб можна було собі настольного рейсмуса купити і різаний шпон робити.Ви пропустіть ламель шириною 150 мм і штангелем по чотирьох краях проміряйте тоді все стане ясно.,якщо похибка буде не більша ніж 0.08 мм то з мене "пляшка" ;)

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#42  ПовідомленняДодано: 20 травня 2015, 20:14 
Офлайн

Показаних робіт: 2
Дякував: 86 раз.
Подякували: 56 раз.
VIKSEL написав:
Михайло Т. написав:
робляться дуже просто

Ну вже "дуже просто" :D :D якби то так всьо було просто шоб можна було собі настольного рейсмуса купити і різаний шпон робити.Ви пропустіть ламель шириною 150 мм і штангелем по чотирьох краях проміряйте тоді все стане ясно.,якщо похибка буде не більша ніж 0.08 мм то з мене "пляшка" ;)

Ці ламелі шириною 120мм .Похибка "0.08" це по лінії металообработки,калібровальний станок по дереву працюйе в режимі десятих(0,3),да і похибка "0.5мм"для поклейки потім подальшої обробки не важлива.
На великому рейсмусі(промисловому)таку товшину тяжче зробити,там більша відстань між прижимними валами і фуговальним(затягуйе і рве тонкі деталі).За пляшку дякую , непотрібно , крепче кефіра (0.01% алк)
спиртних напитків не п"ю.Що рейсмус похибку дайе (тим більше такий) я добре знаю.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#43  ПовідомленняДодано: 20 травня 2015, 23:40 
Офлайн

Показаних робіт: 5
Дякував: 26 раз.
Подякували: 68 раз.
Михайло Т. написав:
да і похибка "0.5мм"для поклейки потім подальшої обробки не важлива.

Для приклейки різаного шпону 2.5 мм і грубшого на площину,наприклад сходини,похибка 0.5 мм по товщині буде НЕДОПУСТИМОЮ...вакуумний мішок грубої ламелі недожимає,-0.9 для цього замало....Для гарячого преса що тисне 150кг/см перепад по товщині ламелі в 0.5 мм також небажаний,я би сказав Дуже небажаний,і знаю таке не з інтернету а з власного досвіду бо два роки працював пресовщиком.
Михайло Т. написав:
Похибка "0.08" це по лінії металообработки,калібровальний станок по дереву працюйе в режимі десятих(0,3)

а це вже як кому треба :D в мого товариша калібрувальник працює в режимі..... :? ну точно не 0.3мм бо на підлоговій дошці що робиться на експорт таке не пройде і зовсім нема різниці чи то металообробка чи деревообробка,я зустрічав токарів що з п'ятого разу не могли десятки зловити не те що сотки,все залежить від людини,від поставленної задачі і від обладнання. :hi:Щоб не бути голословним знайшов тех.умови та ГоСТ для шпону...0.08 то я ще поблажку дав :D Зображеннякому цікаво то http://vsegost.com/Catalog/21/21901.shtml

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#44  ПовідомленняДодано: 30 жовтня 2017, 11:23 
Офлайн

Показаних робіт: 0
Дякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Добрий день шановні майстри! Я новенький на цьому форумі і хотів запитати. Хто знає в Брюховичах шпон продають тільки пачками чи можна купити - один лист (один метр квадратний). Дякую!

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#45  ПовідомленняДодано: 11 листопада 2017, 22:34 
Офлайн

Дякував: 2 раз.
Подякували: 37 раз.
_baranyak_ написав:
Добрий день шановні майстри! Я новенький на цьому форумі і хотів запитати. Хто знає в Брюховичах шпон продають тільки пачками чи можна купити - один лист (один метр квадратний). Дякую

Шпон вже купили ? :)
Один квадрат і лист це не одне і те ж - шпон не сругають строго по метру. Там може бути пачка на 1м2, але смугами по 12см. В Брюховичах асортимент порід не дуже великий, але по метражу завжди можна знайти потрібне.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#46  ПовідомленняДодано: 12 листопада 2017, 09:42 
Офлайн

Leo написав:
_baranyak_ написав:
Добрий день шановні майстри! Я новенький на цьому форумі і хотів запитати. Хто знає в Брюховичах шпон продають тільки пачками чи можна купити - один лист (один метр квадратний). Дякую

Шпон вже купили ? :)
Один квадрат і лист це не одне і те ж - шпон не сругають строго по метру. Там може бути пачка на 1м2, але смугами по 12см. В Брюховичах асортимент порід не дуже великий, але по метражу завжди можна знайти потрібне.

А де великий асортимент шпону?

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#47  ПовідомленняДодано: 12 листопада 2017, 12:54 
Офлайн

Дякував: 2 раз.
Подякували: 37 раз.
_baranyak_ написав:
А де великий асортимент шпону?

Я особисто якісь екзотичні породи не купляв - потреби такої не було, а дуб, сосна, ясен чи горіх є в Брюховичах. Де у Львові є хороший вибір шпону з можливістю глянути і вибрати я і сам не проти дізнатись - можливо стане в пригоді :)

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#48  ПовідомленняДодано: 12 листопада 2017, 15:53 
Офлайн

Leo написав:
Я особисто якісь екзотичні породи не купляв - потреби такої не було, а дуб, сосна, ясен чи горіх є в Брюховичах.

Та мені шпону екзотичних порід і не треба. Мені підійде цілком і горіх. Просто чи малі куски мене цікавело. Дякую!

Піднятись догори

ПП

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 48 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати на теми на форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення на форумі
Ви не можете додавати файли на форумі

Вперед: