WoodMaster.in.ua

Український столярно-меблевий форум "Майстер"

Меблі та столярні вироби   

  
Сьогодні: 16 листопада 2018, 15:25
Пошук від Google

Активні теми

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Створити нову тему Відповісти  [ 183 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Автор Повідомлення
Повідомлення:#181  ПовідомленняДодано: 06 листопада 2018, 16:21 
Офлайн

Показаних робіт: 0
Дякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Ні, я дивилася, що хто тут пише. Ви іноді даєте гарні поради, але підпис анулює альтруїзм. Тому що, даючи поради, ви себе рекламуєте в кожному посту. Я не рекламую себе, я зробила рекламу достойному ресурсу в одному посту, а в решті - просто спілкуюся. Також в міру свого розуміння даю поради. Тому давайте не будемо виясняти, хто святіший, поки адмін нас не забанив, бо, тим більше, що й тема не про це.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#182  ПовідомленняДодано: 06 листопада 2018, 16:49 
Офлайн

Показаних робіт: 7
Дякував: 257 раз.
Подякували: 85 раз.
на форуме Вы можете рекламировать практически что угодно, имеется в виду товар, свои услуги и т.д.
но не надо рекламировать другой ресурс... выставляйте здесь то, что вы хотите показать...
посмотрите что происходит сейчас на всех ресурсах... набегают новички, для маскировки вкидывают несколько "сообщений" и потом обязательно им кто-то "посоветовал", что-то "понравилось" или ещё "что-то" с последующей ссылочкой...
и после этого человек пропадает...
вот посмотрите на Svitlana...

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#183  ПовідомленняДодано: 06 листопада 2018, 19:34 
Офлайн

Показаних робіт: 0
Дякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Я не бачу там нічого кримінального. Знайшла форум, пробіглася по нових гарячих темах. Ви також не будете реанімувати давно померлі теми. У двох постах дала розгорнуту відповідь, причому, про модем - з практики, в двох -на мою думку, сарказм чи іронія, бо там перед цим ідіотські пости, ще в двох - відбулася репліками. Теми перечитувала, бо провела на форумі більше години. Про те, чи з'явиться вона ще, не можна зараз сказати, бо вона тільки сьогодні зареєстрована. Я також не щодня тут, хоч зареєстрована з середини жовтня.
На цю тему я тут не буду більше відповідати, бо ми займаємося флудом. Якщо вам хочеться поговорити про це, створіть окрему тему, інші підключаться. Зрештою, хай адмін закриє для новачків можливість виставляти посилання хоч би на день після реєстрації...

Піднятись догори

ПП

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 183 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

atlas-decor.com.ua

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати на теми на форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення на форумі
Ви не можете додавати файли на форумі

Вперед: