WoodMaster.in.ua

Український столярно-меблевий форум "Майстер"

Меблі та столярні вироби   

  
Сьогодні: 21 лютого 2020, 15:58
Пошук від Google

Активні теми

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
Повідомлення:#1  ПовідомленняДодано: 05 лютого 2020, 16:57 
Офлайн

Показаних робіт: 0
Дякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Компания Metalcut Pro предлагает изготовление каркасов, опор для мебели из металла metalcut.pro. На примере представлены каркасы для офисных столов из профильной трубы. В процессе изготовления использовались такие методы работы с металлом - лазерный раскрой, сварка частей полуавтоматом, последующая зачистка швов и покрытие порошковой покраской. Работаем с физическими и юридическими лицами, составляем договор о сотрудничестве.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#2  ПовідомленняДодано: 07 лютого 2020, 01:28 
Офлайн

Показаних робіт: 7
Дякував: 297 раз.
Подякували: 91 раз.
arnold, всё замечательно, но давайте не будем рекламировать сайт...
выставляйте здесь примеры своих работ, услуг и т.д (фото, видео...)
так будет гораздо интересней и продуктивней...

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#3  ПовідомленняДодано: 13 лютого 2020, 17:05 
Офлайн
Адміністратор

Показаних робіт: 31
Дякував: 27 раз.
Подякували: 102 раз.
Та він не буде це читати. Прийшов, насрав і забув.
В польщі якось пару столярних форумів працює. Тут і один нікому не потрібен.
Кожен будує свій сайт, свій канал на ютубі, сторінку на фейсбуці. Все своє треба загородити парканом, те, що за парканом - чуже, туалет, місце поживи і т.д.
Потім доходить, що його сайт ніхто не бачить, він на сотій сторінці в гуглі, треба якось розкручувати. Ось і пхають посилання всюди, де можна.
А я планував розширити приватну сторінку користувача до можливостей сайту. Організувати спільний магазин товарів і послуг. Але кожен, чомусь бачить форум як мою особисту власність. Хоч я десятки разів писав, що двигун форуму нічого не вартий без людей які тут щось викладають. І це не може бути моєю власністю.
Ну...яка держава, такий і форум. Ми не заточені на колективну роботу і мало хто розуміє, що час одиночок давно минув. :wall:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#4  ПовідомленняДодано: 19 лютого 2020, 18:10 
Офлайн

Показаних робіт: 3
Дякував: 19 раз.
Подякували: 65 раз.
tpsega написав:
кожен, чомусь бачить форум як мою особисту власність. Хоч я десятки разів писав, що двигун форуму нічого не вартий без людей які тут щось викладають.

В мою бутність тут активним користувачем ви САМЕ ТАК себе вели

tpsega написав:
яка держава, такий і форум. Ми не заточені на колективну роботу і мало хто розуміє, що час одиночок давно минув.

Чи не саме ви свого часу іронічно питали мене - чи "часом я не іззапореберья" Тепер уже і держава не така? А держава це хіба і не ви в тому числі?
Мрієте про повернення колгоспів? Виявляється що еволюція коммунікаційних технологій для створення ГОРИЗОНТАЛЬНИХ соціальних зв'язків і отримання максимально дифференціованоі інформаціі абсолютне зло в порівнянні з коллективною роботою підконтрольних олігархам каналам? Проукраінські ютьюбівські блогери нікчемні одинаки? Ну-ну
Keep going!

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#5  ПовідомленняДодано: 20 лютого 2020, 03:10 
Офлайн
Адміністратор

Показаних робіт: 31
Дякував: 27 раз.
Подякували: 102 раз.
В Вашу бутність maestrostolar, я бачив тільки агресивне відношення до себе. Ви це робили навіть там, де я зовсім не реагував на Ваші дописи.
maestrostolar написав:
Мрієте про повернення колгоспів?

Це чергове перекручення моїх слів. Я мав на увазі лише те, про що написав. Маленький сайт чи ютубканал дуже важко розкрутити(щоб при пошуку попадати хоча б на 10 перших сторінок гугла). Я, наприклад, для того, щоб щось продати йду на OLX та Prоm.ua. Cвій сайт розглядаю виключно як візитку. Може для Вас це колгосп, а для мене це сьогодняшні реалії. Час Едісона, Ньютона, Форда та інших одинаків минув. Ну , може за рідким винятком. Сьогодні успіху, як правило, досягають потужні та злагоджені команди.

Піднятись догори

ПП

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 

atlas-decor.com.ua

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати на теми на форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення на форумі