WoodMaster.in.ua

Український столярно-меблевий форум "Майстер"

Меблі та столярні вироби   

  
Сьогодні: 18 листопада 2018, 22:18
Пошук від Google

Активні теми

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Створити нову тему Відповісти  [ 159 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі
Автор Повідомлення
 Тема: Re: Cходи.
Повідомлення:#61  ПовідомленняДодано: 04 грудня 2012, 23:53 
Офлайн

Показаних робіт: 10
Дякував: 14 раз.
Подякували: 53 раз.
Peter написав:
А що там нижче? На повороті. Таке вращення ніби щит обривається і все. Ніби не дороблено.

:Dоx Фото доставлю як будуть.А знизу підшите теж ,тільки горизонтально.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#62  ПовідомленняДодано: 19 квітня 2013, 10:06 
Офлайн

Показаних робіт: 1
Дякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Steblo написав:
спроектував їх в СТАІР КОН.

StairCon якої версії використовуєте? Може в межах цього форуму створити тему по StairCon типу питання/відповіді у користуванні!?

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#63  ПовідомленняДодано: 23 квітня 2013, 18:34 
Офлайн

Андрій_тсм написав:
StairCon якої версії використовуєте?
Версія 5.60

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#64  ПовідомленняДодано: 23 квітня 2013, 18:37 
Офлайн

Андрій_тсм написав:
Може в межах цього форуму створити тему по StairCon типу питання/відповіді у користуванні!?

Я був би не проти ,але потрібно більше користувачів цієї програми,для обговорення.ІБО я не такий гуру в цій прозі ,хоч багато чого навчився і можу дати поради.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#65  ПовідомленняДодано: 23 квітня 2013, 21:56 
Офлайн

Показаних робіт: 1
Дякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Steblo написав:
Я був би не проти ,але потрібно більше користувачів цієї програми,для обговорення.ІБО я не такий гуру в цій прозі ,хоч багато чого навчився і можу дати поради.

Головне почати, а там і користувачі підтягнуться. Обіцяю, я буду активним учасником :) Правда в мене версія 3.4.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#66  ПовідомленняДодано: 27 квітня 2013, 00:23 
Офлайн

Андрій_тсм написав:
Правда в мене версія 3.4.

Різниці між цими версіями для мене ніякої.Бо починав я з версії 3.4,а перейшов на іншу бо змінив операційну систему ХР на 7.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#67  ПовідомленняДодано: 14 серпня 2013, 08:11 
Офлайн

:hi: :hi: :hi: Які будуть міркування по виготовленню такого стовба.Маю на увазі принцип ,технологію і т. д.

Приєднані файли:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#68  ПовідомленняДодано: 14 серпня 2013, 10:13 
Офлайн

Показаних робіт: 7
Дякував: 258 раз.
Подякували: 85 раз.
Вам Александр ответил в своей теме...

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#69  ПовідомленняДодано: 14 серпня 2013, 11:04 
Офлайн

дякую йду дивитись.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#70  ПовідомленняДодано: 14 серпня 2013, 14:32 
Офлайн
Адміністратор

Показаних робіт: 31
Дякував: 24 раз.
Подякували: 90 раз.
1 варіант - поставити фрезер на токарний станок.
2 варіант - зробити іншу підошву для фрезера. Це може бути півколо або хоча б два додаткових упора для забезпечення постійного знаходження в радіусі стовпа.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#71  ПовідомленняДодано: 14 серпня 2013, 16:49 
Офлайн

Якщо замовникі захочуть приблизно такий стовб ,то процес обовязково викладу,мож комусь потрібно буде
.Наразі дякую за підтримку.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#72  ПовідомленняДодано: 15 серпня 2013, 00:07 
Офлайн

Показаних робіт: 26
Дякував: 164 раз.
Подякували: 157 раз.
3 варіант. Для фрезерування зробити просто довгий ящик з двома центрами.Взагалі в стовпі нема нічого складного.А от перило...Тут дійсно треба помізкувати.Непроста справа :?
Там на стовпі мабуть ще повинна бути шкляна куля-світильник.(видно проводку)Цікава задумка. :good:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#73  ПовідомленняДодано: 15 серпня 2013, 13:35 
Офлайн
Супермодератор

Показаних робіт: 2
Дякував: 57 раз.
Подякували: 70 раз.
Роланд написав:
3 варіант. Для фрезерування зробити просто довгий ящик з двома центрами.

А зверху встановити фрезер, підошва якого двома стержнями опиратиметься на бічні стінки ящика - якщо діаметр стовпа буде більший за підошву фрезера. Просто і надійно. :good: Колись у такий спосіб точив схожих розмірів стовпчик.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#74  ПовідомленняДодано: 16 серпня 2013, 00:08 
Офлайн

Crane написав:
А зверху встановити фрезер, підошва якого двома стержнями опиратиметься на бічні стінки ящика - якщо діаметр стовпа буде більший за підошву фрезера.

Саме так.Правда в даному випадку ще варто пристосувати якусь дільчу головку.Хоч з фанери.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#75  ПовідомленняДодано: 12 січня 2014, 13:08 
Офлайн

Закінчив встановлення ще одних сходів.До цього теж були ,але прості і типові (прямі марші),а ця гадаю більш цікавіша,для розповіді. Отже принцип і форма сходів взята із робіт Олександра Кутузова ,(якщо не помиляюсь)таланту в цього майстра досить тож хвала йому і шана. Сходи виготовлені з масиву дуба.,покриті морілкою золотистий горіх фірми "MiKc" грунтовка GENC і паркетний матовий двухкомпонентний лак теж фірми "MiKc" Усі ці компоненти від цих виробників використовував вперше.

Почну перш за все з морілки(концентрат). Нанесення проводив методом розпилення ,лягає гарно по всій поверхні без видимих пятен,одне но погано маскує шпаклівку в місцях шпаклювання потрібно проводити ручне доморювання.При використанні польських бейців таких нюансів не було і вони мені більш до вподоби.

Грун фірми GENC сподобався на процентів 80% ,можливо тому ,що раніш користувався капоном,і хімрезервовським порозаповнювачем.Отже грунт мені більш нагадує порозаповнювач ,з певним вмістом сухих домішків.Наносив грунт пензлем,так як гадаю для грунту це кращий метод нанесення ,при цьому проходить втирання грутовки в волокна деревини і їх заповнення .І ще морілка під час прогрунтовування кісточкою розтягується рівномірніше в тих місцях де присутня шпаклівка.Певна річ що грунтовання проводилось в три слої з послідовним прошліфовуванням.

Лак фірми "MiKc" сподобався дуже .Причому лінійка лаків у них велика і вибрати є з чого.Лак наносився методом розпилювання в два шари.Лак брав (якщо номер цікавить то напишу) двухком.паркетний ,матовий,лягає на деревину :good: супппер , висихання швидке,приємний матово шовковий відтінок.До цього користувався польськими HartzLack і Домолюкс

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#76  ПовідомленняДодано: 12 січня 2014, 13:10 
Офлайн

:) :) :)

Приєднані файли:

Заглушки,або як я кажу клямп ,виконувались на ЧПУ станку з підбором візерунка близького до візерунка на ручках дверей

Стовб упорний чи західний робив по рекомендаціям наших форумчан. ДЯКУЮ. заготовку клеїв з чотирьох брусків і пустотою в середині для проведення кабеля,так як з початку планувалась лампа на стовбі .Фрезерування проводив на токарному станку з фрезером по каретці ,і розподільчою головкою.

Перило гнулось на барабані з ламелей в 3мм у 20 штук в два прийома,спочатку клеїв поліуретановим клеєм но часу було обмаль,тоді другу пачку клеїв на ПВА 3Д Столяр

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#77  ПовідомленняДодано: 12 січня 2014, 14:14 
Офлайн

Загалом гарні сходи.Особливо гарно виглядають запрошувальні сходинки.Але ,якщо дозволите,то пару капель дьогтю :) .
При дійсно гарному гнутому перилі ,якось цілком незрозуміло виглядає його закінчення.Думаю ,що розширення закінчення цілком зайве-порушує всю гармонію плавного повороту.Дуже дисонує з загальним настроєм.Друге.Накладки на стовп(заглушки,клямпи)-замасивні.Або зробити тонші ,а ще краще втопити в тіло стовпа з невеличким зазором..І ще одне.Якщо вже робилось таке трудомістке гнуте перило то на другому поверсі не пасувало б робити простий вріз під кутом.Все таки воно мало б вийти горизонтально з наступним плавним опуском- переходом.Все це ,звичайно,чисто суб’єктивний погляд.А взагалі ,треба віддати належне роботі майстра,цілком достойні сходи.До речі сходи самонесучі чи є якась основа?І ще одне ,чи не основне питання.Як робилось фрезерування гнутого перила?Може є фото процесу?Цікаво було б глянути (хоч одним оком ;) )

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#78  ПовідомленняДодано: 12 січня 2014, 23:56 
Офлайн
Супермодератор

Показаних робіт: 2
Дякував: 57 раз.
Подякували: 70 раз.
Steblo, сподобалась робота.
Steblo написав:
покриті морілкою золотистий горіх фірми "MiKc" грунтовка GENC і паркетний матовий двухкомпонентний лак теж фірми "MiKc" Усі ці компоненти від цих виробників використовував вперше.

Експеримент чи особливості замовлення?
Steblo написав:
...і хімрезервовським порозаповнювачем.

І як він?
Steblo написав:
Лак брав (якщо номер цікавить то напишу) двухком.паркетний ,матовий,лягає на деревину :good: супппер , висихання швидке,приємний матово шовковий відтінок.

Цікавить. За часу скільки висихає ? І, судячи з фото, дійсно приємний відтінок.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#79  ПовідомленняДодано: 13 січня 2014, 20:58 
Офлайн

Роланд написав:
Думаю ,що розширення закінчення цілком зайве-порушує всю гармонію плавного повороту.Дуже дисонує з загальним настроєм.Друге.Накладки на стовп(заглушки,клямпи)-замасивні.Або зробити тонші ,а ще краще втопити в тіло стовпа з невеличким зазором..І ще одне.Якщо вже робилось таке трудомістке гнуте перило то на другому поверсі не пасувало б робити простий вріз під кутом.Все таки воно мало б вийти горизонтально з наступним плавним опуском- переходом.Все це ,звичайно,чисто суб’єктивний погляд.А взагалі ,треба віддати належне роботі

Дякую Роланд за коментар.Зразу видно ,що ви розумієтесь на таких речах.Почнемо з того що дійсно закінчення перила на фото здається більш потовщене ,це мій промах ,хоч воно з рельєфною різьбою то так в очі не кидається.Заглушки товщиною 10мм. ,але попробую на інших сходах зробити тонші,втоплювати їх в стовб думаю це лишнє.Перило дійсно можна булоб закінчити горизонтально, і вигляд був би інший ,але є одне но .......потрібно робити примірку всього перила з дугою ,до покраски ,і до вклейки заломлення,що було дуже проблематично ,тобто возити перило від майстерні до замовника,і назад.(відстань,транспорт).Тому кінцевий зріз я вже робив по місцю.

Я дуже переживав щоб збіглись радіус дуги , висота дуги і кут заломлення з протрібними розмірами при монтажі,так як все робилось без примірок ,а одними замірами . Але все підійшло в розмір,.

Фрезерування робив ручним фрезером майже у повітрі,тому намучився дуже.наразі попросив креслення приспособи http://forum.woodtools.ru/index.php?topic=44870.0 у Євгена.ТО на ЧПУ у себе виріжу.

Приєднані файли:
фреза.jpg
фреза.jpg [ 5.93 Кб | Переглянуто 6023 разів ]

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#80  ПовідомленняДодано: 13 січня 2014, 21:22 
Офлайн

Crane написав:
Експеримент чи особливості замовлення?

Ні захотілось побробувати щось нове ,та й від знайомих столярів почув рекомендації
Crane написав:
І як він?

Хімрезервовський теж не поганий одне тільки ,що його потрібно наносити на один шар більше (це мій висновок).
Crane написав:
Цікавить. За часу скільки висихає ?

Висихає приблизно за годину,але наступний шар наношу після прошліфовки,тому витримую більш як 5 годин при 18-20градусах (зазвичай крашу наніч)

Піднятись догори

ПП

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 159 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

atlas-decor.com.ua

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати на теми на форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення на форумі
Ви не можете додавати файли на форумі

Вперед: