WoodMaster.in.ua

Український столярно-меблевий форум "Майстер"

Меблі та столярні вироби   

  
Сьогодні: 24 вересня 2018, 09:01
Пошук від Google

Активні теми

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 98 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5
Автор Повідомлення
Повідомлення:#81  ПовідомленняДодано: 26 травня 2014, 01:17 
Офлайн

Показаних робіт: 26
Дякував: 164 раз.
Подякували: 157 раз.
Правильно!Як завжди,хто винен-невістка. :lol:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#82  ПовідомленняДодано: 27 травня 2014, 07:14 
Офлайн

Показаних робіт: 2
Дякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
VIKSEL написав:
.Чому там на сході сама велика кількість дітей позбавлених батьківського піклування?то при живих батьках,чому самий більший рівень алкоголізму та смертей від нього,чому самий низький смертний вік,чому самий більший рівень злочинності?В 90-их я ще пам'ятаю тих "матьорих" урок з Донецька які приїзджали сюди на захід на гастролі,повірте такому людину вбити легче ніж мені курку...Таких "чому"ще багато і я мовчу про їхнього призидента і звідки він починав
Таки не удержался,зашел почитать.Я то и уходил с форума по причине немного надменного отношения к востоку.Да...Ну что сказать,приятно что вы мыслите стереотипами...Каие же мы на востоке дураки оказывается...и бухаем...и детей бросаем...да Я сам конечно вот с утра сегодня встал- выпил 482 граммы водки,бросил дочь,похлебал Щи лаптем,ага, а теперь вот на баллалайке сижу,с медведем играю.Песенку пою про Царя Путина,а михалыч танцует,он у меня веселый...когда нальют.Так и живем.Вот думаю как бы мне во Львов приехать,в качестве бандита...ограбить кого,убить.А что делать?Народ мы такой.Все бандиты...Вы знаете,НЕТ- ТЫ знаешь,что если мыслить стереотипами то получается что житель Львова или Иванофранковска- СВИНОПАС.Ну стереотип такой есть- в виду того что карпатский народ несколько туповат...ну и потому что свиней пасёт.
VIKSEL написав:
,кому життя це їздити в Росію за бензиною а кому це жити як людина а не як раб......
Россия- бензин это понятно,да можно и посмеятся.Но как Раб- так фашисты советских солдат помоему называли.Аналогия читается.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#83  ПовідомленняДодано: 27 травня 2014, 08:17 
Офлайн

Показаних робіт: 7
Дякував: 252 раз.
Подякували: 84 раз.
ура! артем левша, вернулся!!! :drinks: предлогаю срочно закрыть эту тему, что бы не ссориться... :ffx

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#84  ПовідомленняДодано: 27 травня 2014, 17:58 
Офлайн

Показаних робіт: 5
Дякував: 26 раз.
Подякували: 70 раз.
артем левша написав:
НЕТ- ТЫ знаешь,что если мыслить стереотипами то получается что житель Львова или Иванофранковска- СВИНОПАС.

VIKSEL написав:
.По людськи шкода тільки тих людей які до всього вищеперерахованого ніякого відношення не мають і живуть собі в тому алкогольно-аморальному пеклі тай потайки клинуть долю і владу

Тобі треба було цитувати ось це,бо воно тебе стосувалось,але "на злодію шапка горить"от ти і сам і вибрав що про тебе.До речі в нас свиней не пасуть,так що не мели дурниць,бо я точно повірю що ти пишеш нетверезий.
артем левша написав:
,что россия что незлежна)Мне за свою дочь и жену страшно,если что то случится-буду убивать всех пока не здохну!

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#85  ПовідомленняДодано: 27 травня 2014, 18:25 
Офлайн

VIKSEL написав:
Тобі треба було цитувати ось це,бо воно тебе стосувалось,але "на злодію шапка горить"от ти і сам і вибрав що про тебе

Я вообще не понял ни черта из написанного.
VIKSEL написав:
.До речі в нас свиней не пасуть,

Я это знаю,Но!Поскольку ты мыслишь и пишешь стереотипами,я тоже буду писать как ты,только со своей колокольни.Есть понятие свинопас и теперь оно будет применятся.
VIKSEL написав:
бо я точно повірю що ти пишеш нетверезий.

Я же говорю- водка,медведь,путин,царь,матрешка,лапти,щи,преступность,банда- речка...небо голубое- ЭТО ВСЕ МОЁ РОДНОЕ! :lol: Очень хорошо что ты фото мое не видел.Иначе ты бы на 120% был уверен что я бандюк из донбасса.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#86  ПовідомленняДодано: 27 травня 2014, 18:28 
Офлайн

Показаних робіт: 7
Дякував: 252 раз.
Подякували: 84 раз.
не туда пошла тема... :glx

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#87  ПовідомленняДодано: 27 травня 2014, 19:14 
Офлайн

артем левша написав:
Я вообще не понял ни черта из написанного

Потому что языки учить надо,тем более когда живешь в бывшей столице Украины.Ладно,для тебя сделаю поблажку,так сказать для тех кто в танке.То что ты не понял это вначале относилось к тебе,то биш к простому народу который проживает в неблагоприятной среде....ты правда для себя другое выбрал,но дело твое
артем левша написав:
Есть понятие свинопас и теперь оно будет применятся.

да нету такого понятия,это плод твоего бурного,молодого воображения.Самогонка,сало,вышиванка,,бандеровцы,фашисты,западенцы,гуцулы,волыняки.....но никак не свинопасы,тут ты братан дал маху. :Dоx
артем левша написав:
речка...небо голубое- ЭТО ВСЕ МОЁ РОДНОЕ

ты не станешь страшным даже если будешь подрожать тому придурку что по Америке ходил и всех стрелял налево и направо
артем левша написав:
Очень хорошо что ты фото мое не видел.

а че мне его видеть,а ж читаю и вижу(жаль смайлика нету подходящего)...

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#88  ПовідомленняДодано: 27 травня 2014, 19:50 
Офлайн

Дякував: 5 раз.
Подякували: 15 раз.
Я б на місті Порошенка викликав Єфремова Ахметова Шуфрича Гундяй кагебесатаністів і решту педерашастів террористів і запропонував написати заяву про зречення громадянства і еміграцію з України ( 2 години часу на роздуми ) . Інакше строк за посібництво терроризму з конфіскацією майна . :shock: :D :good:

Даремно сперечатись з бидлом совковським яке вибрало собі за пахана педер..а. припарашного - насильника пєтуха - боягуза - шістку - вбивцю а тепер обкакавшись **пуп землі ** мітингує ПРОТИ виборів !!! чинить становище подібне до сомалі ...!!! :( - це даремна трата часу а ще й небезпечно - негативу багато . http://www.youtube.com/watch?v=b8ge3G6eyqA певне таки слід би визнати незалежність або автономію Луганди та Даунбассу :(

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#89  ПовідомленняДодано: 27 травня 2014, 20:23 
Офлайн

mijki написав:
і запропонував написати заяву про зречення громадянства і еміграцію з України ( 2 години часу на роздуми )

Так вони не хочуть туда,тобто їх там ніхто не чекає,вони чогось рішили будувати собі росію тут,в Україні.Там політичними поглядами навіть не пахне.
mijki написав:
автономію Луганди та Даунбассу

там ще крім них і нормальні люди також є,шкода шо їх мало,але є,і як вони там будуть :?.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#90  ПовідомленняДодано: 27 травня 2014, 21:22 
Офлайн

VIKSEL написав:
Потому что языки учить надо

Добре,тодi переклади- от ти і сам і вибрав що про тебе- тобi не здається що забагато i ?Повчи правила лiтературного письма,пiдручник української мови 8 клас.З пантелику таке письмо збиває.Та й взагалi- що за цитати i до чого?
VIKSEL написав:
да нету такого понятия,это плод твоего бурного,молодого воображения.

Я молодий,та можливо в мене бурхлива уява.Але що значить "нету", у- як мiнiмум 10 мiльйонiв населення україни є,а в тебе нема.Дива та й годi.Звикай.
VIKSEL написав:
ты не станешь страшным даже если

Наче й змiнив мову написання,а все одно не зрозумiло.Що?
VIKSEL написав:
,тут ты братан дал маху.

Я тобi не братан i братаном нiколи не стану.Не мрiй. :Dоx

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#91  ПовідомленняДодано: 27 травня 2014, 22:18 
Офлайн

артем левша написав:
Я молодий,та можливо в мене бурхлива уява.

Бачиш,можеш якщо хочеш,але мені немає різниці якою мовою ти розмовляєш,як то де ти живеш,і жінка моя родом з Херсону мені також не мішає,і до сходу в мене претензій також немає,робіть там шо хочете,хоч один другого позабивайте.А все що я вище написав про схід то це не моя видумка а офіційна статистика і мої власні спостереження, і до тебе,напевно,вона відношення не має, бо приходилося проживати багато де,що бачив то і пишу.Просто хочу шоб ти молодий дурниць не наробив,бо негоже майстрові брудною політикою бавитися.І не спіши з висновками,час все розставить по місцях....А саме краще приїжай до нас в гості і сам все побачиш,заодно і міф про свиней розрушим.Тільки триколор з собою не бери :D бо.......подумають що ти з МАРСУ. :hi:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#92  ПовідомленняДодано: 27 травня 2014, 22:27 
Офлайн
Адміністратор

Показаних робіт: 31
Дякував: 24 раз.
Подякували: 89 раз.
mijki, там не все так просто. Ахметов нагріб море підприємств в Україні та грошей. Так просто він це не віддасть. В нього багато підкуплених людей. До нього піступитись не просто. Думаю він і сам є одним зі спонсорів терористів. На камеру говорить одне, робить інше. По суті тільки йому та його спільникам вигідно те, що робиться на Донбасі. Йому не вдалось закріпитись у Києві, то тепер робить спроби закріпити за собою Донбас. Федерація - ось його мрія. Ну хоча б більше повноважень регіонам. Ніби благородна мета, більше влади регіону. Народ підтримує цю ідею, не розуміючи що за цим стоїть. А за цим стоїть влада не народу, а Ахметова і КО.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#93  ПовідомленняДодано: 27 травня 2014, 22:34 
Офлайн

VIKSEL написав:
і міф про свиней розрушим

Причем тут свиньи?Ты знаешь про что я писал...
VIKSEL написав:
.Просто хочу шоб ти молодий дурниць не наробив

Что я могу натворить такого,чего уже не натворили другие за меня?
VIKSEL написав:
.А все що я вище написав про схід то це не моя видумка а офіційна статистика

Львовского социологичного института по видимому...
VIKSEL написав:
,хоч один другого позабивайте

Друг друга забивают только очень дикие люди.Да и вообще человек который видел смерть так не скажет.Никогда.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#94  ПовідомленняДодано: 27 травня 2014, 22:39 
Офлайн

Дякував: 5 раз.
Подякували: 15 раз.
Тим більше його БАНДУ треба знищити .... от отой самопроголошений фашист кацапстанський... губарьов заявляв що ахметов фінансує террористів . Чим не привід кинути виродка в сізо за антидержавну діяльність та терроризм ? І іншим наука буде , і країна прочне бурхливо розвиватися пісьля такого - бо боятимуться ВЖЕ феодали ... і Порошенко кілька строків президенцтва світитиме ...

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#95  ПовідомленняДодано: 27 травня 2014, 23:26 
Офлайн

Люди!Та схаменіться!Не забувайте-"слово не птах..."

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#96  ПовідомленняДодано: 27 травня 2014, 23:31 
Офлайн

Роланд- где же вы раньше были то?

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#97  ПовідомленняДодано: 28 травня 2014, 00:05 
Офлайн

артем левша написав:
Роланд- где же вы раньше были то?

Саджу виноград :) Якщо серйозно ,то не дуже хочеться встрявати в безсенсовні перепалки.Я розумію,що всі накручені обстановкою,що склалася.Також чудово розумію,що по різному виглядає ситуація з боку і на місці подій.Рано чи пізно ситуація знайде своє рішення(краще б швидше і без крові) тоді неприємно буде згадувати все висказане з обох боків.Не для того ми тут зібралися щоб обливати один одного брудом.Варто притримати коней.Євреї з німцями помирились(майже),а тут українці межи собою не знайдуть спільної мови. :unknown:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#98  ПовідомленняДодано: 28 травня 2014, 23:45 
Офлайн
Супермодератор

Дякував: 57 раз.
Роланд написав:
Не для того ми тут зібралися щоб обливати один одного брудом.Варто притримати коней.

Тому на деякий час закрию тему.

Піднятись догори

ПП

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 98 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5

atlas-decor.com.ua

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати на теми на форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення на форумі
Ви не можете додавати файли на форумі

Вперед: