WoodMaster.in.ua

Український столярно-меблевий форум "Майстер"

Меблі та столярні вироби   

  
Сьогодні: 19 листопада 2018, 17:27
Пошук від Google

Активні теми

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Створити нову тему Відповісти  [ 14 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
Повідомлення:#1  ПовідомленняДодано: 20 січня 2013, 03:43 
Офлайн
Адміністратор

Показаних робіт: 31
Дякував: 24 раз.
Подякували: 90 раз.

Шановні друзі, сьогодні у нас перша річниця роботи форуму!

Щиро вітаю в першу чергу тих, хто підтримав форум з перших днів. Тих, хто розумів його необхідність, вірив в нього і розвивав. Також вітаю всіх, хто приєднався і продовжує приєднуватись.
Ми бачили багато скептиків, які не бачать різниці між перебуванням в гостях та вдома. Є ще і зараз такі, що чекають розбудови і зміцнення форуму без їх участі. Так, бути першими завжди важко, але для людей, які розуміють, що український форум є частина розбудови української держави інший шлях був не можливий. Крім того від власного форуму ми отримали і ряд практичних переваг. Тут ми не будемо спостерігати за вирішенням практичних проблем в іншій державі. Тут ми будемо вирішувати свої!
За рік роботи нам вдалось пройти складний шлях становлення. Вийшли на нормальну постійну адресу, підняли рейтинг форуму в пошукових системах, суттєво поправили і доповнили роботу двигуна форуму, запустили "Галерею робіт", яка поряд з "Довідником" буде нашою гордістю та візитною карткою, якою не може похизуватись жодний подібний форум. Відвідуваність форуму і кількість зареєстрованих постійно збільшується. Тож є впевненість у тому, що нас буде все більше і більше.
А тепер хочу в якості подарунку презентувати нову систему оформлення повідомлень! Власне вона вже перед вами. Це все зроблено можливостями нашого двигуна. Тепер нема ніякого сенсу використовувати хостинги зображень, які не гарантують збереження файлів.І для тих, хто захоче гарно оформити свої публікації додалось багато можливостей.

А саме:
1. Дозволений розмір фотографій тепер 1000х1000 піксел, а вага 200 КБ.
2. Фотографії не матимуть зайвих полос та написів.
3. Зображення можна виставлятис зліва, справа або в ряд.
4. Текст можна виставити зверху, знизу або з любого боку відносно фото.
5. При цьому відкриваються фотографії у звичному режимі спливаючого вікна і по кліку ховаються без потреби відкривати і закривати нові вкладки.
Надіюсь нововведення вам сподобаються і якщо будуть побажання, то будуть удосконалені і доповнені. Але при найменшій потребі запустимо в роботу власний файлообмінник-хостинг картинок. Враховуючи помилки подібних форумів ми не допустимо захлинання власною інформацією. Будемо розгалужувати інформаційні потоки витримуючи чітку та зрозумілу структуру не тільки в межах форуму, а просторах інтернету в рамках одного столярно-меблевого порталу.
Тож прийміть щирі побажання подальшого зростання та зміцнення форуму, як демократичної спілки та дружнього колективу. У нас буде найкращий форум! Успіхів у роботі, всіх газдів вдома, щастя! Разом ми сила!

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#2  ПовідомленняДодано: 20 січня 2013, 03:47 
Офлайн
Адміністратор

В цьому повідомлені показано коротко як користуватись новою системою. Якщо цього буде не достатньо, то відкрию спеціальну тему.
Пару слів про загальний принцип роботи. Тут викорастані стандартні методи, які використовуються при сайтобудуванні. Вийшло щось типу коструктора. Завантажуємо зображення стандартним методом через кнопку "Обзор". Не перекладав спеціально, бо така назва, вважаю, більш зрозуміла. Далі "Додати файл" для завантаження файлу на сервер. Якщо припинити маніпуляції, то зображення буде видаватись у старому вигляді. Для отримання можливості подальшим керуванням натискаємо кнопку "Вставити в текст повідомлення", виділяємо отримане посилання з тегами і натискаємо на той ВВ-код, який виставить зображення там, де ми хочемо.

Може і не зовсім просто, але там де більше можливостей завжди більше кнопок і вища складність. Якщо будуть пропозиції, то спробуємо спростити систему. Але мені здається, що цей варіант самий простий. Я його вибрав з декількох можливих. Головне, що він має майже не обмежені можливості у маніпулюванні зображень і тексту.
Крім того є можливість переробити старі повідомлення новими методами.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#3  ПовідомленняДодано: 20 січня 2013, 03:59 
Офлайн

Показаних робіт: 7
Дякував: 258 раз.
Подякували: 85 раз.
:yahoo: Супер!!! Спасибо!!! будем пробовать и разбираться...

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#4  ПовідомленняДодано: 20 січня 2013, 13:56 
Офлайн
Супермодератор

Показаних робіт: 2
Дякував: 57 раз.
Подякували: 70 раз.
Приєднуюсь до привітань!!! :)
Працюймо далі. 8-)
Peter написав:
В цьому повідомлені показано коротко як користуватись новою системою. Якщо цього буде не достатньо, то відкрию спеціальну тему.

Чи просто продовжити тут. ;)

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#5  ПовідомленняДодано: 20 січня 2013, 23:49 
Офлайн

Показаних робіт: 26
Дякував: 164 раз.
Подякували: 157 раз.
Дозвольте і мені приєднатися до привітань.Гіп-гіп -ура!!!А ще хочу привітати нашого адміна Петра за те ,що йому прийшла така добра ідея створити наш український столярний форум.Схиляю голову перед тобою Петре,що тобі вистарчило бажання, вміння,терпіння та й грошей(що тут скривати все коштує)що б довести справу до сьогоднішнього стану.Річниця це вже щось.Будем сподіватись,що дасть Бог ,будем зустрічатись ще багато років.Ще раз вітаю всіх(і себе також :) )з нашою річницею!!! :hi:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#6  ПовідомленняДодано: 21 січня 2013, 00:06 
Офлайн
Супермодератор

Роланд, +100 :drinks:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#7  ПовідомленняДодано: 21 січня 2013, 00:35 
Офлайн

to Crane
:hi: :drinks:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#8  ПовідомленняДодано: 21 січня 2013, 11:43 
Офлайн
Адміністратор

Дякую за особисті привітання.
Насправді ідея прийшла ще за рік до створення форуму. Прикро було дивитись на статус гостя на майстровому. Реклама, продаж, купівля, замовлення, обмін, контакти, зустрічі, державні питання- все йшло мимо нас і під нашим носом. До того ж час від часу там нагадують хто у домі господар.
В "Країні майстрів" ситація була дещо інша. Там не хотіли розуміти специфіки такого форуму. Їм просто треба було запустити ще один не залежний двигун форума, але під одною шапкою і на тій же адресі. Ззовні ніхто б не розумів, що двигуни різні. Або хоча б виділити пару розділів. Не бажали.
Я багато разів пробував підняти питання створення свого форуму, вважав, що може знайтись кращий адмін. Теми просто видалялись і створювати форум просто більше ніхто не хотів. Може я і не найкращий адмін, але я швидко вчусь, в мене відсутні авторитарні нахили і я спокійно сприймаю критику. Тож є впевненість у тому, що у нас добрі перспективи.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#9  ПовідомленняДодано: 20 січня 2014, 23:11 
Офлайн
Адміністратор

Шановні колеги, друзі та гості форуму, вітаю вас з другою річницею форуму!
На жаль підсумки другого року роботи не є надто оптимістичні. Попри суттєве збільшення кількості зареєстрованих кількість постійних форумчан зріс не суттєво. Напевно за головні недопрацювання вина лежить на мені, як адміністраторі. Багатьом тим, хто сюди заходить час від часу, напевно, щось не подобається. Жаль, що вони залишають форум мовчки , без критики , побажань та зауважень. Хоча цілком можливо, що частина проблем знаходиться поза моєю компетенцією. В любому випадку я готовий прийняти та обговорити будь-які зауваження, побажання та ідеї. Не варто забувати, що форум - надбання та здобуток форумчан. Я лише власник двигуна(купи цифер та букв) які без дописів людей не варті уваги.
Тож сміливіше та активніше беріть участь у розвитку форуму.
Попри не значні кількісні показники за минулий рік у нас є не погані якісні результати. Реклама Яндекса - це насамперед визнання форуму, як якісного ресурсу. Яндекс не показує реклами на будь-яких сайтах. Також ми відмінили ручне приховування посилань. Їх ніхто не видаляє і на них зручно клацати. При цьому вони не садять нам рейтинги. Ну і ще одна велика робота - це заміна двигуна галереї. Додалась можливість сортування і покращився загальний вигляд. Так що не все так погано і ми розвиваємось далі.
Прийміть побажання міцного здоров'я, успіхів у роботі, фінансового достатку та оптимізму у житті.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#10  ПовідомленняДодано: 21 січня 2014, 19:57 
Офлайн
Супермодератор

Приєднуюсь до привітань. :)

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#11  ПовідомленняДодано: 21 січня 2014, 22:10 
Офлайн

Прошу прийняти й мої вітання.Будьмо! :drinks: Sto lat! :)

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#12  ПовідомленняДодано: 20 січня 2015, 17:12 
Офлайн
Адміністратор

Шановні форумчани! Вітаю з третьою річницею нашого форуму!
Може не так швидко як хотілось, але ми все ж розвиваємось та міцніємо. За цей рік також маємо не мало здобудків. В першу чергу це нові люди. А це для нас головне. Це нове та свіже дихання, нові роботи та нові знання. Та і взагалі чим нас більше - тим нам веселіше та цікавіше. Також варто відзначити, що ми не втратили старих та добрих форумчан. Тож всім дякую за наш дружний колектив!
В районі цифер у нас додались календар, система подяк та рейтингів, чат. Це все також здобутки спільні, бо зроблені по ваших ідеях. А у розвитку завжди є головніше не виконання, а ідея. Тож нехай і надалі у нас зявляються хороші ідеї у плані розвитку форуму та особистому житті.
Бажаю всім міцного здоров'я, успіхів у добрих починаннях та фінансових здобутків!

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#13  ПовідомленняДодано: 21 січня 2015, 00:00 
Офлайн
Супермодератор

Ось і славно! :drinks:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#14  ПовідомленняДодано: 21 січня 2015, 00:46 
Офлайн

Показаних робіт: 7
Дякував: 258 раз.
Подякували: 85 раз.
ну на 5 годовщину мы просто обязаны встретиться... :drinks: а лучше раньше...

Піднятись догори

ПП

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 14 повідомлень ] 

atlas-decor.com.ua

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати на теми на форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення на форумі