WoodMaster.in.ua

Український столярно-меблевий форум "Майстер"

Меблі та столярні вироби   

  
Сьогодні: 19 вересня 2018, 19:58
Пошук від Google

Активні теми

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Створити нову тему Відповісти  [ 52 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення:#1  ПовідомленняДодано: 27 листопада 2013, 14:39 
Офлайн

Показаних робіт: 5
Дякував: 5 раз.
Подякували: 15 раз.
https://petitions.whitehouse.gov/petitions :yahoo:

Треба зібрати 100 000 підписів щоб ПР...ам заборонили вїзд та заблокувати рахунки .

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#2  ПовідомленняДодано: 27 листопада 2013, 20:36 
Офлайн

http://youtu.be/2aisDWDocfg

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#3  ПовідомленняДодано: 13 грудня 2013, 15:31 
Офлайн

www.youtube.com/watch?v=EiSVJ696bhg

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#4  ПовідомленняДодано: 14 грудня 2013, 00:09 
Офлайн
Адміністратор

Показаних робіт: 31
Дякував: 24 раз.
Подякували: 89 раз.
Останній ролик - шедевр. :lol:
Але цього не розуміють не прихильники Януковича.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#5  ПовідомленняДодано: 14 грудня 2013, 14:15 
Офлайн

Показаних робіт: 2
Дякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Peter написав:
Останній ролик - шедевр. :lol:
Але цього не розуміють не прихильники Януковича.

Розумiють.Однако,я хочу сказать что на майданi,люди стоят тоже далеко не идейные,и стоят они не за евросоюз,а за зарплату.Причем довольно скромную-200 грн в день.Я лично спрашивал у людей,был в киеве на пошлой неделе,ездил к другу,ну и решил походить по майдану,поспрашивать.Вот вам и другая правда,европейская.А вообще,конечно все мы хотим этих европейских ценностей,а особенно европейского уровня жизни,одна только печаль-я живу в городке Волчанске(2 км от Белгородской области),Население городка занято в основном тем что работает на волчанском агрегатном заводе,который обеспечивает россию,разного рода агрегатами(для военной техники,в часности для авиационной техники),треть населения работают именно там,это около 5 тыс человек.Что будет с этими 5 тыс,если россия по традиции откажется от этих агрегатов?Треть волчанска станут безработными,а допустим Харьков?Там же все заводы на россию пашут,в европе наша продукция е нужна,а на переоборудование заводов под новый товар надо денег столько,что проще новые заводы построить.Я это пишу не как прихильник Януковича поверьте.У западной украины таких проблем нет естественно,там все по другому,но прежде чем устраивать очередной майдано-цирк,стоит серьезно подумать о всей стране,а не об отдельных политиках-идиотах-людях-областях(нужное подчеркнуть),а уже потом такую кашу заваривать.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#6  ПовідомленняДодано: 15 грудня 2013, 00:25 
Офлайн
Адміністратор

артем левша, на рахунок 200 грн я не вірю. Сперечатись не буду, по майдану не ходив, але я живу якраз тут, звідки їдуть найбільше. 200 грн у нас заробляють не всі шахтарі, тож навіть за 100 грн в день виїхала б вся західна україна і розібрала палац президента по цеглині. Наразі збирати народ не просто та більшість їдуть не організованими колонами, а окремими малими групами. Колони почали організовувати пізніше і тільки для того, щоб легше було проїжджати заслони ДАІ. Зауважте, що ДАІшники за гроші не тільки б пропускали людей, а навіть би їх супроводжували.
На рахунок звязків з Россією я з Вами згоден. Нам вигідно з ними дружити та торгувати. Треба було зробити все можливе і неможливе, щоб розійтись з ними мирно. У нас мало інформації про те, хто винен у напруженні відносин з Росією. Думаю, що головним винуватцем є команда Януковича, яка не змогла все організувати безконфліктно. Але якщо Янукович більше зробити нічого не міг і це виключно забаганки Росії, то тут нічого не вдієш. За гроші не можна продавати незалежність держави, гідність людей та майбутнє наших дітей.
20 років незалежності показали, що ми самостійно не здатні організувати європу в Україні. Ситуція постійно погіршується. Біля влади залишились самі бандити та олігархи. Нормальним людям дорогу туди закрили. Не важко помітити, що цей майдан не довіряє і опозиції.
До речі підписання євроасоціації не є головною причиною бунту. Це тільки сірник, який кинула влада у бочку з порохом, яку сама і наповнила за час правління. Надіюсь Вам тепер Вам буде більш зрозумілою позиція бунтарів.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#7  ПовідомленняДодано: 15 грудня 2013, 14:30 
Офлайн

Показаних робіт: 26
Дякував: 164 раз.
Подякували: 157 раз.
Чесно скажу ,не хотів я ввязуватись в цю дискусію.Бо для мене дана ситуація настільки очевидна,що якщо хтось її не розуміє то вже тяжкий випадок.Ті що поїхали від нас це дійсно волонтери і ні про які 200 чи інші суми не йшлося.І е факт.А організовувати чартерні поїзди,видавати пайки це теж ,напевно про щось говорить.Тоді як автобуси від нас стримували під будь яким приводом.Це теж факт.Досить було послухати генерала Рудяка.Не бачити цього ,чи не хотіти бачити?Можливо дійсно така інформація не доходить в східні райони.Не знаю.
Peter написав:
На рахунок звязків з Россією я з Вами згоден. Нам вигідно з ними дружити та торгувати. Треба було зробити все можливе і неможливе, щоб розійтись з ними мирно.

Peter написав:
На рахунок звязків з Россією я з Вами згоден. Нам вигідно з ними дружити та торгувати. Треба було зробити все можливе і неможливе, щоб розійтись з ними мирно.

А тут Петре не можу з тобою погодитись. :fxx Якщо зможеш то назви тоді хоча б дну країну з колишнього Союзу чи країн СЕВ котра б не мала конфліктів з Росією.(згадай Польщу,Грузію,Прибалтику)Занадто живучі імперські амбіції у "великой и могучей"!Є ще одна не менш важлива причина-економічна.Доведена що економіка в закритому просторі не може успішно функціонувати при на населенні менш за 200-50 млн людей.Тобто втративши Україну, Росія з її неконкурентною економією приречена або на зміну політичного ладу або на колапс економіки.яне вийде будувати економіку виключно на монополії газу.Це вже розуміють всі.
І останнє.Міф про втрачені тисячі робочих місць при підписанні асоціації.По перше якось ніхто до асоціації не задумавався про це коли попродали,позакривали сотні заводів.По друге ,і основне,невже ті країни що вступили в Євросоюз мали менші проблеми?Напевно для цього треба в першу чергу побороти корупцію,припинити відкати,створити дійсно сприятливий інвестиційний клімат,побороти рейдерство іт.д.і т.п.Одним словом привести закони і їх виконання до цивілізованих,тобто європейських.Але ж як тоді викачувати мільярди доларів з бюджету.Оце питання про яке вперто ніхто вголос не говорить.Тут йдеться далеко не про національні а про приватні інтереси.Україна стає приватним бізнесом януковичо-азаровсьської родини і іже з ними.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#8  ПовідомленняДодано: 15 грудня 2013, 16:22 
Офлайн

Peter-не берусь сказать,всем ли по 200 грн платят,но те у кого я спрашивал называли именно эту цифру.Кстати вот сегодня узнал что из нашего волчанска 30 человек выехали на майдан(в поддеожку Якуновича),не знаю сколько им будут платить,но знаю что это было в принудительном порядке-приказ откуда то сверху,раён должен выделить 30 человек.Опять же не в курсе это только у нас,или со всех раенов,а может и областей.Если так то следует внимательно смотреть новости,скоро будет много интересного(не знаю даже какой смайлик поставить).А насчет россии-ну а как с ней можно договорится,если Украина начала играть не по правилам россии?Не допустит она ассоциации,задавит экономически так что у нас тут все станет,и кстати не только производство,Крым тоже резко обеднеет,я думаю вы согласитесь что украинцев в Крыму отдыхает на порядок меньше чем россиян(а это тоже деньги в бюджет)Вообще на эту тему можно долго дискутировать,но факт остается фактом Россия относится к нам по хамски,и мы от нее очень зависим.
Роланд-конечно всем странам которые шли к европе было тяжело перестраиватся,но ни у одной страны кроме Украины не было ввп на 65% зависящего от россии.Давайте думать вместе-подписываем ассоциацию,импорт в россию сокращается вдвое(почему только вдвое?да потому что вовсе они прикрыть не смогут,поскольку сами много чего не производят),массовые сокращения уже обеспечены.А тут еще и основное требование ЕС,довести цены на коммунальные услуги до экономически целесообразных(то есть более чем в 2 раза!)Не знаю как вам,но мне оно не надо.Вы знаете,у нас на восточной Украине,вопреки общему мнению тоже не очень то довольны политикой россии,и мы тоже хотим жыть как в европе,и на Якуновича с его пацанами мы не молимся.Но и майда мы не воспеваем-так как понимаем,что это всего лишь очередная попытка передела власти между действующей властью и оппозицией.Но как показывают события последних лет-ни с той ни с другой стороны нет ни одного достойного человека.Я бы вышел на майдан если бы целью майдана была свержение действующего правительства,разгон оппозиции(всей)и последующего помещения всех этих клоунов в соеодние камеры с одной весма извесной клоунессой :D .Извините если грубо или много букв,не умею кратко излагать мысли.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#9  ПовідомленняДодано: 15 грудня 2013, 18:22 
Офлайн
Адміністратор

Роланд написав:
А тут Петре не можу з тобою погодитись.

З тим, що нам вигідно торгувати з Росією? А знаєш чому поляки так активно просувають нас у євросоюз? Пам'ятаєш, коли вони вони самі вступали, то відкрито наголошували, що багато втратять від ускладнених умов торгівлі з Україною? Це ж не секрет, що товари ідуть переважно в одному напрямі: з заходу на схід. В зворотньому іде переважно сировина. Їх дуже цікавить наш ринок збуту. Так само нас цікавить російський ринок. Ось і все.
Правда при цьому є один ньюанс. Нас цікавить на заході їхній спосіб життя та їхній ринок праці, а російську владу наш спосіб життя лякає, народ його(у більшості) навіть не розуміє.
Я повторю, що я за те, щоб зберегти відносини з Росією. Але! ні в якій мірі не за рахунок підпорядкуваня їй і не за рахунок не підписання угоди з євросоюзом.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#10  ПовідомленняДодано: 15 грудня 2013, 18:43 
Офлайн

артем левша написав:
Извините если грубо

Особисто я не побачив якоїсь грубості :?
артем левша написав:
.Но как показывают события последних лет-ни с той ни с другой стороны нет ни одного достойного человека.Я бы вышел на майдан если бы целью майдана была свержение действующего правительства,разгон оппозиции(всей)и последующего помещения всех этих клоунов в соеодние камеры с одной весма извесной клоунессой

Тут я з вами цілком згоден.Але ж мова про те і йде, о треба терміново міняти ситуацію.Відкрийте ширше очі.Міліції більше ніж війська.В міліції твориться "беспредел"Ще трохи і ми перетворимося в поліцейську державу.Не те що своїх прав не доведеш,рота не відкриєш.А всі ці страшилки про комунальні послуги ,припинення виплат пенсій і інші катастрофи не більше як парафраз на радянські лозунги про загниваючий капіталізм,американську агресію і т.ін.Хто ж при владі?Де вони вчилися керувати?Ото ж.Зрозуміло що потрібні нові люди.Молоді,ті котрі не мають радянського багажу.І такі вже є.Грамотні ,люди котрі одержали освіту за бугром.Які дійсно просякнуті духом правдивої демократії.А те що буде важко .Так інакше не буває.Що краще сидіти в болоті і потихеньку йти на дно,чи потерпіти рік- два, маючи реальну перспективу накінець вилізти з цього болота.При моєму віці навряд,що я дочекаю реального вступу в євросоюз,але я готовий потерпіти,знаючи,що моя внучка таки буде білою людиною.В 90-х було також невесело,але ж пережили.А за наслідки можем подякувати Кравчуку котрий вже тоді співав ,що польський шлях нам не підходить.От і маєм український зо всіма його "прєлєстями"Так може вже час звернути на нормальний шлях.Основне зробити перший крок.А він легким не буває.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#11  ПовідомленняДодано: 15 грудня 2013, 18:51 
Офлайн
Адміністратор

артем левша написав:
Peter-не берусь сказать,всем ли по 200 грн платят,но те у кого я спрашивал называли именно эту цифру

Думаю, на цьому не варто зациклюватись. Це не важливо. Важливо те, що тут народ дійсно хоче у Євросоюз і не може більше терпіти бандицьких укладів у державі. Молодь не бачить перспективи. Тут не важко здобути папір про освіту, але що далі? Роботи ж нема. Все продано та зупинено. Все завалено імпортним товаром, але за що його купувати? Невже на сході України все прекрасно і всі задоволені життям?
артем левша написав:
требование ЕС,довести цены на коммунальные услуги до экономически целесообразных

Це вимога не ЄС, а міжнародного валютного фонду для надання кредитів. Це не стосується підписання угоди з ЄС.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#12  ПовідомленняДодано: 15 грудня 2013, 19:00 
Офлайн

Peter написав:
З тим, що нам вигідно торгувати з Росією?

Боже упаси.Ти неправильно мене зрозумів.Торгувати звичайно ж треба.І не тільки з Росією.Я про те що з Росією ще ніхто полюбовно не розстався.У Росії є до всіх претензії,ось про що я.А відносно Польщі якраз то добрий приклад.Коли вони вже вступили в євросоюз ,а Росія почала з нею торгову війну з приводу м’яса то там була чітка відповідь :"ви розмовляйте не з нами а з євросоюзом"І все! Швидко все устаканилось.Легко говорити просто З Польщею чи з будь якою окремо взятою країною,значно важче з таким важковаговиком як євросоюз.
Peter написав:
Це ж не секрет, що товари ідуть переважно в одному напрямі: з заходу на схід. В зворотньому іде переважно сировина.

Звичайно не секрет.Так може пора вже переорієнтуватись?!.Чи далі робити лише ставку на труби й вугіль.А з цим урядом і владою взагалі так буде і далі-їх це цілком влаштовує.Навіщо щось думати, робити коли можна легко знімати пінку з таможні і набивати кишені мільярдами.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#13  ПовідомленняДодано: 15 грудня 2013, 19:03 
Офлайн

Peter написав:
Це вимога не ЄС, а міжнародного валютного фонду для надання кредитів

Про все можна домовитись.Але коли кажуть давайте нам 160млрд і то вже, ну і ще як бонус 16 млрд позики від МВФ,навряд що то спосіб на взаємопорозуміння. :D

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#14  ПовідомленняДодано: 15 грудня 2013, 19:22 
Офлайн

***Я про те що з Росією ще ніхто полюбовно не розстався.У Росії є до всіх претензії,ось про що я.А відносно Польщі якраз то добрий приклад.Коли вони вже вступили в євросоюз ,а Росія почала з нею торгову війну з приводу м’яса то там була чітка відповідь :"ви розмовляйте не з нами а з євросоюзом"І все! Швидко все устаканилось.Легко говорити просто З Польщею чи з будь якою окремо взятою країною,значно важче з таким важковаговиком як євросоюз.***

Роланд :good:

https://www.facebook.com/BoycotteInUkraine

...

Приєднані файли:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#15  ПовідомленняДодано: 15 грудня 2013, 19:54 
Офлайн

Peter написав:
Невже на сході України все прекрасно і всі задоволені життям?

В золоте живем :lol: ,вот недавно себе унитаз золотой поставил.А вообще мне больше всего запомнились последние 2 года перед помаранчевой революцией,я тогда на стройку ушел работать,где и по сей день нахожусь,зарабатывал я тогда 5-6 тыс гривен в месяц,это в 2005 году!!!!Честно-не знал ни каких материальных затруднений вообще,работал по месту,а сейчас получаю 4500-5000 максимум,и это уже совсем не та гривна.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#16  ПовідомленняДодано: 15 грудня 2013, 20:03 
Офлайн

артем левша

Та так так я теж відчув *пакращення* , всі його відчули :D :twisted:

Харків піднявся - http://www.radiosvoboda.org/content/art ... 01557.html
а кернессокримінало у вас таки жах ... гидко , співчуваю харківянам .

А це вже з моєї батьківщини - Дніпропетровськ http://goo.gl/iHRqK6

Приєднані файли:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#17  ПовідомленняДодано: 30 травня 2014, 19:05 
Офлайн

https://www.google.com.ua/url?q=https:/ ... Sfn8As96Pw :wall:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#18  ПовідомленняДодано: 30 травня 2014, 19:43 
Офлайн

http://www.youtube.com/watch?v=ZyBpUOY1 ... I&index=12

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#19  ПовідомленняДодано: 07 червня 2014, 20:56 
Офлайн

http://youtu.be/k9FekMKM3jE

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#20  ПовідомленняДодано: 07 червня 2014, 21:15 
Офлайн

Дякував: 26 раз.
Подякували: 70 раз.
:lol: східний діалект,бл...,сук...,заєб....,ху.....,нах.....,"а самое главное бухло все забрали" :cry: :lol:

Піднятись догори

ПП

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 52 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

atlas-decor.com.ua

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати на теми на форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення на форумі