WoodMaster.in.ua

Український столярно-меблевий форум "Майстер"

Меблі та столярні вироби   

  
Сьогодні: 23 вересня 2018, 15:35
Пошук від Google

Активні теми

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 98 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення:#61  ПовідомленняДодано: 22 травня 2014, 04:55 
Офлайн

Показаних робіт: 2
Дякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Peter написав:
У Львові закрились всі великі заводи! ЛАЗ, Електрон, військовий ім. Леніна
Закрылись потому что правительство запретило продавать ЛАЗы???Помоему ЛАЗы очень часто ломались,по простому жопошные автобусы были..Троллейбусы вроде не плохие,но их и сейчас выпускают,на заводе....А вы говорите полностью закрыли.А автобусы дерьмо,нам один в ройоно прислали,новейший)))450 км прошёл))).Про другие заводы не знаю.Но в принципе вы правы,если у вас закрылись,надо и колорадам позакрывать,а то ищь какие,разожрались на своем поганом востоке.
Peter написав:
Чому при ньому всі мовчали?

Нихрена себе молчали.
Peter написав:
А взагалі Ви стільки всього намішали

Ну значит надо книжку выпустить,и все по главам разбить.Чтоб системно....
Peter написав:
В армію забирають...ну і що?

.........................................
Peter написав:
Раніше також забирали. І я служив після 18 років
Угу, и я служил,и тоже после 18.А щас вот не хочу,а тем более не хочк что бы дети служили.
Peter написав:
А хто хоче служити в Чечні чи в Сібірі, то не проблема, Росія рядом.

А это тут при чем?Чемодан,вокзал,россия?-Чемодан,вокзал,европппа?

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#62  ПовідомленняДодано: 22 травня 2014, 23:15 
Офлайн
Адміністратор

Показаних робіт: 31
Дякував: 24 раз.
Подякували: 89 раз.
артем левша написав:
А это тут при чем?

При тому, що ті, хто не хоче служити в українській армії будуть служити в російській. Я не пропоную
артем левша написав:
Чемодан,вокзал,россия?

Посто констатую факт, можливий вибір. Можете запронувати інший варіант?

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#63  ПовідомленняДодано: 22 травня 2014, 23:54 
Офлайн

Показаних робіт: 26
Дякував: 164 раз.
Подякували: 157 раз.
Peter написав:
Можете запронувати інший варіант?

Може все таки розлучитися і буде краще всім.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#64  ПовідомленняДодано: 23 травня 2014, 00:48 
Офлайн

Роланд написав:
Peter написав:
Можете запронувати інший варіант?

Будет малороссия и речь посполита,в современном варианте.Хорошо это или плохо?Мне бы хотелось единую украину,с мудрым правительством которое не разжигает конфликт меж своим народом.Я в 2000 году и не знал что у нас оказывается живут москали и бандеровцы,я думал что живут украинцы.А в 2004 с приходом прыщавого всё началось....Peter- я не хочу в россию,честно...и жена моя русская не хочет в россию,иначе бы переехали да и мозг себе не парили(может конечно и переедем,если настоящая война пойдет).Я лишь хочу что бы не рвались экономические связи с россией,да границу не закрывали.Понимаете- родня,работа,они к нам за продуктами да одёжкой ездят,мы к ним за бензином,запчастями,денюжку заработать.Это тут рядом,пешком до границы за час дойти можно,мне до харькова ехать дальше чем до белгорода.Договорится мирно,где то мы уступим,где то они.И с европой естественно отношения налаживать паралельно надо.Евросоюз- ладно,пусть.Толко договорится для начала о взаимной торговле,а не однобокой.ЛАЗ стоит?А им не нужны готовые производственные мощности?Почему они китай закупают?Пусть вложат деньги в нашу страну,мы им автобусы со скидкой.Об этом же никто не говорит.Одни лозунги,еврейские ценности,еврепейские дороги,адыгейские суды...А в это время- главный лидер на пост президента имеет несколько уголовных дел,не держит своих обещаний,имеет бизнес в россии.И вообще морда у него протокольная.Где же тут европа?По поводу сепаратистов- есть инакомыслящие,они сепаратисты?Для меня нет,мы свободная страна,так почему же украинское телевидиние этих людей не показывает?Есть люди с автоматами,они сепаратисты,это факт.А есть народ который напуган событиями в одессе,славянске итд итп.И они тоже могут взять оружие,потому что боятся.Этого допустить нельзя.Простыми словами- что бы убрать сепаратистов,нужно лишить их поддержки народа.Что бы лишить поддержки народа,народ нужно успокоить.Что делает нынешняя власть?Она запугивает народ своими антитеррористическими операциями.Правыми секторами и остальными ультрасами,днепрами и сiчеславами.Так дела не делаются...

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#65  ПовідомленняДодано: 23 травня 2014, 01:09 
Офлайн

Ну что,так сложно?- обьявить по телевидению эвакуацию населения славянска и других проблемных населенных пунктов(ну да накладно,но не та ситуация чтоб деньги считать)с помощью тяжелой техники,сломать оборону одного блокпоста и через него в течении 2 суток вывести население.А дальше спокойно,без лишнего шума зачистить населенный пункт от сепаратистов.Без лишних жертв,без паники,без журналистов.Сделать это при помощи армии а не нацгвардии(сама идея бредовая)сделать это при помощи контрактников а не срочников.Кто сдался хорошо,а кто нет его проблеммы.Да в конце концов,крайний метод,предложить амнистию или малый срок заключения тому кто сложит оружие.Нормальный руководитель поступил бы именно так,по моему.А у нас сейчас одни сеператисты пытаются других выгнать.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#66  ПовідомленняДодано: 23 травня 2014, 21:33 
Офлайн
Адміністратор

Роланд написав:

Та я не проти. Пару днів назад загинуло 16 хлопців з В. Волинського, перед тим екіпаж з Бродів. Воюють переважно добровольці і відомо чиї. А нам той Донецьк в одне місце не вперся. Гірше буде тільки тим, хто живе там і хоче жити в Україні. Виявилось що таких багато, але вони переважно сидять в засаді і чекають. Цілком ймовірно, що після звільнення їх від бандитів ніхто і не подякує. :unknown:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#67  ПовідомленняДодано: 23 травня 2014, 21:37 
Офлайн
Адміністратор

артем левша написав:
зачистить населенный пункт от сепаратистов

Буде багато жертв, тоді Росія точно введе війська і з розгону може поїхати відразу на Київ.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#68  ПовідомленняДодано: 24 травня 2014, 07:55 
Офлайн

Peter написав:
Цілком ймовірно, що після звільнення їх від бандитів ніхто і не подякує.

Подякуют когда ваши ребята сами уедут от туда.Вот тогода и подякуют.Не надо себя героями добровольцами считать,памятник им никто не поставит.А жертвы напрасные.Тем парням из волынска- ЖИТЬ НАДО БЫЛО,ДА ДЕВОК ЗА СИСЬКИ ДЕРГАТЬ.И ЖИЗНИ РАДОВАТСЯ.А не добровольцами на усладу правительству помирать.
Peter написав:
А нам той Донецьк в одне місце не вперся.

А если не вперся,так тем более не надо было.Перважно....Видомо...Под волчанском ВЧ есть,учебка.Там лейтенантики служат,местные.Цинковые уже 1.5 месяца идут.Сначала с майдана(про это ж не пишут)Теперь с донецка.Они не добровольцы,им приказывают...Peter- гордитесь тем что вы патриот,всем гордитесь.Вы во всем правы. По идейным и в силу сложившихся,я не могу больше общатся ни в этой теме,ни на этом форуме.Просто не хочется.Всем досвиданья.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#69  ПовідомленняДодано: 24 травня 2014, 09:08 
Офлайн

Показаних робіт: 7
Дякував: 252 раз.
Подякували: 84 раз.
артём, я согласен с Вами что далеко не все добровольно лезут под пули... но и Вы согласитесь, что нельзя оставалять тот факт, когда люди берут оружие в руки и убивают других... если ничего не делать - эта кака разростается и всё большую территорию охватывает. если бы там боролись за идею, то не убивали бы так по зверски людей. хотя с вашей "колокольни" видится что укр. армия убивает по зверски... в россии уже давно бы погасили этот "огонь", причём гораздо жёстче и мне страшно подумать что вы можете быть правыми по поводу того, что власти давно могли всё это закончить, но тянут резину по какой то причине...
артем левша написав:
По идейным и в силу сложившихся,я не могу больше общатся ни в этой теме,ни на этом форуме.Просто не хочется.Всем досвиданья.

поверьте, это не выход... это опять напоминает ситуацию с востоком... если со мной не согласны, уйду!!! ведь даже в семье родители, дети, родственники не всегда находят общий язык... и что - разбегаться??? у нас же здесь не разборки, мы просто пытаемся понять друг друга...
я, например, понял что Вы лично не спешите в россию и просто не хотите что бы рвалис с ней связи. но мне не понятно почему Вы постоянно, может и нехотя, оправдываете и защищаете тех, кто с оружием захватывает, издевается и убивает людей, которые не согласны с ними. обобщаетет их со всем народом востока... не верю я что все так думают, думаю что не мало хотят обратного, но под дулом не просто выявлять свою волю - так и должно быть???
меня поражают политики, которые сейчас кидаются умными словами и призывают остановить АТО и мирно решать вопрос - интерестно как это возможно??? если тот кто взял оружие, не делал это для того что бы его тупо сдавать, пока не сделает задуманного... они не остановятся, а будут дальше убивать не вииных людей и обвинять в этом власти...
конечно это всё лиш моё мнение... но если верить тому что показывают, то здесь и не пахнет интересами жителей востока, здесь тупо россия творит то, что ей нравится... она всё время с кем то воюет, кого то убивает, видимо получает от этого удовольствие или тупо повышает квалификацию своих бульдогов... думаете они переживают сколько из ваших земляков погибнет??? посмотрите на их действия - крым, восток, затем одесса, уже и до закарпатья добираются - пытаются показать всему миру как у нас притесняют венгров... или думаете случайное совпадение что некоторые из венгерских политиков что то там высказывается о своих соотечественниках в Украине??? но получается простые селяне, венгерской национальности, оказались гораздо умнее великого, могучего русского народа... кроме своего родного языка умудряются достаточно свободно общаться и на украинском и на русском языке...

простите за такое кол-во букавок, но мне не хотелось бы Вы (артем левша) уходили только из за этой ситуации... конечно, если тут не нашлось ничего интересного, другое дело... я и сам не буду там, где мне не интересно.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#70  ПовідомленняДодано: 24 травня 2014, 19:33 
Офлайн

очень надеюсь что артем левша не ушёл далеко, а всего лишь за пивком... ;) и вскоре вернётся... :Dx
по крайней мере нам нужно что то сделать для этого... нужно что бы люди тянулись к нам, а не отталкивались...

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#71  ПовідомленняДодано: 24 травня 2014, 23:51 
Офлайн

tpsega написав:
нужно что бы люди тянулись к нам

Тут не можна не погодитись.Але з другого боку треба розуміти ,що не кожного можна переконати.Якщо людина вперто не хоче бачити фактів ,які бачить весь світ- це називається трудно.Я Артему не ворог і бажав би ,що б він залишався тут.Проте він людина доросла і здатен робити свій вибір.Якщо ж залишиться ,думаю всі будуть тільки раді.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#72  ПовідомленняДодано: 24 травня 2014, 23:51 
Офлайн

Показаних робіт: 5
Дякував: 26 раз.
Подякували: 70 раз.
tpsega написав:
нужно что бы люди тянулись к нам, а не отталкивались...

Як показує практика заборона обговорення політики на профільних форумах нічого не дає,все одно десь "спіткнешся" об чиєсь фанатичне бачення ситуації або приховане нав'язування своїх ідей.....Справді,час зарас не легкий,і нам,простим смертним приходиться як завжди віччувати як "тріщить"наша шкіра коли "пани чубляться",не вперше і на жаль не в останнє....Якийсь класик говорив що світ врятує любов і був напевно правий,тільки не сказав коли :? Ми напевно того не побачим...А щоб люди тягнулись то тут скорше не політика а маркетинг потрібні,хоча я прихильник цензури на політичні теми бо нашому брату не дай їсти а дай за політику поговорити,а ще якщо чарчина-друга до вечері була то тільки онлайн спілкування врятує від легких тілесних :twisted:.Тільки подумати скільки людей останнім часом перестали спілкуватись через географічне положення,страх,вже навіть не звоню в інтернет магазини ті щона сході щоб не почути в слухавку який я бандерівець або щось типу того,вчорашні друзі росіяни пишуть на почту що пора війська вводити в Київ...дурдом тай годі.А на завершення я вам скажу що воно того всього не варта і нічого не дасть доказувати один другому хто правий(історія покаже)але стереотипи порушені і ми галичани завжди будемо для них бандерівцями і фашистами(хоча по Москві неофашисти відкрито ходять і носять свастику,сам бачив)то чого комусь щось доказувати тут і так все ясно як божий день.Слава Україні!

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#73  ПовідомленняДодано: 25 травня 2014, 02:29 
Офлайн

во многом я с вами согласен... но!!! как мы уверенны на 100% в своей правоте, так же люди с другой стороны барикады считают что правда на их стороне... а не может ли правда находится где нибудь по середине??? это действительно сможет показать только время и то, если сможет... я не говорю сейчас о террористах, о всяких больных на голову, на подобии "бабая", которые уже даже библию цитируют для объявления священной войны православия... я уверен что они её даже никогда и не читали, иначе не несли бы этот бред... я говорю о людях, которые живут на востоке и у них есть немного свой взгляд на происходящее.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#74  ПовідомленняДодано: 25 травня 2014, 04:05 
Офлайн
Адміністратор

tpsega написав:
свой взгляд на происходящее.

Наскільки мені вдалось вияснити, то основне в тому погляді полягає в тому, що в Києві відбулось силове захоплення влади, владу захопили бандерівці(правий сектор). Тобто це хунта, яку вони не визнають.
Всьому світу ж відомо, що владу ніхто не захоплював, президент залишив пост добровільно(це визнала його рідна партія регіонів). В такому випадку по конституції вся влада перейшла до Верховної Ради, яку обирали задовго до революції в тому числі мешканці сходу.
Як схід може прокоментувати мій попередній абзац мені не відомо. Тобто всім цікава їх думка, але поки не вдається її почути. Схоже у них просто нема спільної думки. Також нема тих, кому вони довіряють і з ким можна говорити. Ось це моя думка чому ми у глухому куті.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#75  ПовідомленняДодано: 25 травня 2014, 12:17 
Офлайн

Дякував: 26 раз.
Подякували: 70 раз.
Peter написав:
Як схід може прокоментувати мій попередній абзац мені не відомо.

Та по різному,кому як пасує так і буде коментувати,лиш би виправдати свої вчинки які дуже часто були зроблені в якомусь тумані.Чому там на сході сама велика кількість дітей позбавлених батьківського піклування?то при живих батьках,чому самий більший рівень алкоголізму та смертей від нього,чому самий низький смертний вік,чому самий більший рівень злочинності?В 90-их я ще пам'ятаю тих "матьорих" урок з Донецька які приїзджали сюди на захід на гастролі,повірте такому людину вбити легче ніж мені курку...Таких "чому"ще багато і я мовчу про їхнього призидента і звідки він починав :geek: .По людськи шкода тільки тих людей які до всього вищеперерахованого ніякого відношення не мають і живуть собі в тому алкогольно-аморальному пеклі тай потайки клинуть долю і владу.Сепаратисти просто не знають що ВВПу-ін про то все знає,як знає про то що якщо людина зрадник то вона буде зраджувати завжди і при досягнені своїх задумів їх всіх просто знищуть бо вони і проти нього забунтують.Згадайте по історії ставлення до зрадників,використали і ростріляли....Але то все так,балачки,а як їм жити нехай вирішують самі,бо то діло особисте,кому життя це їздити в Росію за бензиною а кому це жити як людина а не як раб......

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#76  ПовідомленняДодано: 25 травня 2014, 17:49 
Офлайн

Дякував: 5 раз.
Подякували: 15 раз.
проголосував за Яроша а ви ?

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#77  ПовідомленняДодано: 25 травня 2014, 18:39 
Офлайн
Адміністратор

За Гриценка.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#78  ПовідомленняДодано: 25 травня 2014, 19:49 
Офлайн

Дякував: 5 раз.
Подякували: 15 раз.
теж нормально . в мене був вибір з трьох - ярош богомолець гриценко

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#79  ПовідомленняДодано: 26 травня 2014, 00:17 
Офлайн

Хотів за Гриценка,але проголосував за Порошенка-дружина настояла. :?

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#80  ПовідомленняДодано: 26 травня 2014, 00:31 
Офлайн
Адміністратор

О, тепер знаємо кого звинувачувати якщо будуть проблеми. :D

Піднятись догори

ПП

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 98 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

atlas-decor.com.ua

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати на теми на форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення на форумі
Ви не можете додавати файли на форумі

Вперед: