WoodMaster.in.ua

Український столярно-меблевий форум "Майстер"

Меблі та столярні вироби   

  
Сьогодні: 24 вересня 2018, 08:56
Пошук від Google

Активні теми

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Створити нову тему Відповісти  [ 58 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення:#1  ПовідомленняДодано: 09 червня 2014, 00:16 
Офлайн

Показаних робіт: 26
Дякував: 164 раз.
Подякували: 157 раз.
Добре же старі меблі не чули тих теорій.Певне тому й стоять собі форніровані ялинові дошки звиклим каруком :D

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#2  ПовідомленняДодано: 09 червня 2014, 00:55 
Офлайн

Показаних робіт: 5
Дякував: 26 раз.
Подякували: 70 раз.
Роланд написав:
Добре же старі меблі не чули тих теорій.Певне тому й стоять собі форніровані ялинові дошки звиклим каруком

Роланд,де ви виділи меблі з ялинових дошок? :D І шо таке-карук? :?

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#3  ПовідомленняДодано: 10 червня 2014, 00:46 
Офлайн

VIKSEL написав:
де ви виділи меблі з ялинових дошок?

Видів ,і немало.Шафки для підлогового годинника.Столешні.Навіть опаски(налічники) ,причому зовнішні!
VIKSEL написав:
І шо таке-карук?

Костний клей.
До речі згадав ще .Це якраз по вашій спеціалізації ;) Сходи.Сама сходинка з сосни(можливо з модрини :unknown: Під старим лаком важко напевно сказати)обрамлена широкою дубовою рамкою.Між іншим, дуже класно виглядає.То правда й сходи були непростецькі,але сильно знищені. :(

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#4  ПовідомленняДодано: 10 червня 2014, 10:42 
Офлайн

Роланд написав:
Видів ,і немало.

Я також видів,тільки меблі можна зробити собі навіть з осики,друге питання ціль....Ви ж не будете робити меблі замовнику,за гроші,з ялини :D .....бо їхніхто не замовить,а сусіду тумбочку в літню кухню під баняк або відро то можна зробити навіть з опалубних дошок.Тому пропоную словом "меблі" все ж таки називати ті столярні вироби що виготовлені з дотриманням технічних та художніх норм виготовлення меблів та за гроші. :hi:
Роланд написав:
Костний клей.

Ми за шпон говорили.... :)

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#5  ПовідомленняДодано: 10 червня 2014, 23:15 
Офлайн

VIKSEL написав:
тумбочку в літню кухню під баняк або відро то можна зробити навіть з опалубних дошок.Тому пропоную словом "меблі" все ж таки називати ті столярні вироби що виготовлені з дотриманням технічних та художніх норм виготовлення меблів та за гроші.
Роланд написав:

Ті ,все таки, меблі про котрі я говорю зроблені на високому рівні.Звичайно можна на такий стіл поставити і баняк,але то мусить бути або дуже крутий баняк,або дуже крутий сусід. :lol: І без образ.Якщо ви здатні зробити подібні меблі, то я низько схилю голову перед вами.Чому так робили?Не знаю . Не думаю ,що заради економії :unknown:
VIKSEL написав:
Ми за шпон говорили....

VIKSEL написав:
І шо таке-карук?

І я за шпон...приклеєний каруком.І простояли вони(налічники) на вулиці не менше 100 років.(Це вхідні двері в церкву)
І ще про більш приземлене.На нашій меблевій фабриці шпонували ялинові дошки для меблів.Потім збудували мехцех де виготовляли реєчну плиту аж до появи ДСП.Так що не варто зневажливо ставитись до ялини.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#6  ПовідомленняДодано: 10 червня 2014, 23:24 
Офлайн
Адміністратор

Показаних робіт: 31
Дякував: 24 раз.
Подякували: 89 раз.
Мене просили зробити меблі з смереки. Мав мужик два куба і не знав куди пристроїти.

VIKSEL написав:
можна зробити навіть з опалубних дошок

У нас тут один вар'ят на опалубку використовував водостійку фанеру 22мм. Потім ту опалубку розтягли і робили з неї нормальні речі. Я одному з такої фанери зробив сабвуфер в машину. Фанера супер. В магазинах такої не бачив.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#7  ПовідомленняДодано: 10 червня 2014, 23:38 
Офлайн

Роланд написав:
На нашій меблевій фабриці шпонували ялинові дошки для меблів.

Так на наших фабриках ше не такі чудеса робили,я навіть бачив як махонь на ящичну тару різали :D
Роланд написав:
Так що не варто зневажливо ставитись до ялини

Так,Ви праві,я зневажаю ялину бо для мене вона годиться хіба на опалубку або на нездалий паркан.Нажаль це дерево яке по своїх властивостях не підходить для виробництва меблів,також не підходить як наповнювач в ДКК(дерев'яних клеяних конструкціях)і то не мої слова,так пише книжка. :hi:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#8  ПовідомленняДодано: 10 червня 2014, 23:43 
Офлайн

Peter написав:
В магазинах такої не бачив.

В нас є білоруська,підвищеної вологостійкості,калібрована,недавно купляв 15-ку-500грн лист. :?
Peter написав:
Мене просили зробити меблі з смереки. Мав мужик два куба і не знав куди пристроїти.

Мені пропонували також сходи і двері зробити.....шкода роботи :unknown:останній раз коли робив з сосни то зарікся,аспірація смолою забивалась,рейсмус два рази мив бензиною,абразиву потратив в два рази більше ніж на дуб :cry: ,а толку,подивився через пів року на виріб а він весь "покоцаний"....І чого так мучитись???

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#9  ПовідомленняДодано: 11 червня 2014, 00:09 
Офлайн

VIKSEL написав:
Так,Ви праві,я зневажаю ялину бо для мене вона годиться хіба на опалубку або на нездалий паркан.

Авторитетно.Що там ті колишні майстри-так собі ,бараби.Більше не пробую дискутувати.Йду читати книжки,благо трохи їх маю. ;) :drinks:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#10  ПовідомленняДодано: 11 червня 2014, 12:09 
Офлайн

Peter написав:

То й зроби,якщо домовитесь за ціну. :) Покажи йому ось цей каталог (як приклад)
http://files.mail.ru/F9B8B15B052F4B3F9BFE1EA82CBDC27B
А тепер відносно ялини взагалі.Це не для VIKSEL-його не переконаєш.Та й чи є потреба.В кожного своя думка ,яка базується на багатьох чинниках.(сьогодні маю трохи часу-прихворів.Сиджу вдома.Звичайно приходжу додому десь об 23.Так що можна написати трохи більше літер)
В моєї покійної тещі будинок має вже скоро 90 років.Стоять там ялинові сходи ;) В цілком пристойному стані.Стовпи та балясини грабові.Це при тому,що певний час вона тримала відпочиваючих на другому поверсі.Тим я хочу сказати,що експлуатація була досить інтенсивна.Ставили ялинові не з крайньої економії.Будинок в центрі міста(десь 500-700метрів від церкви)Тримав магазин,мав кінну упряжку.Так що людина була не з найбідніших.Правда є правила експлуатації таких сходів.Це правило дуже просте-стелити хідник.Спеціально для цього ставлять під сходинками штаби на завісах(це для тих хто не орієнтується ;) )
Ще один приклад з власного життя.У мами є креденс.Привезли його ще з Сколе.Зробив його один ще польський майстер в презент татові.Вручну.Всі шуфлядки зроблені на ластівкупереня стінка в потайну.Висувна стільниця.Єдине, заокруглений бік з фанери.Все функціонує до сьогодні.В тещі також був(є)ялиновий креденс.Правда син спровадив його в стодолу.
Я наприклад десь два роки тому робив дубову 4 двернушафу(не зміг сфотографувати-замало місцяюТреба б мати ширококутовий об’єктив)Всі внутрішні перегородки з ялини.На фасад доклеєні бруски 8см.В церкві робив шафу на фелони повністю з ялини.Престол до речі тако ялиновий з форнірованою столешнею.Хоча ксьондз казав ,що то зайве-він і так покривається трьома обрусами.В келії у магістра зробив повністю ялинові меблі.Там правда я трохи пофантазував-давав дубову лямівку.Виглядає дуже непогано.Там, треба сказати, було з чого вибирати.Різного лісу було кілька десятків кубометрів.
Резюме.Відноситись до ялини,смереки,сосни як до "бросового" матеріалу не по майстерськи.
Це моя особиста думка.Але базується вона на тому ,що я бачив в роботах правдивих майстрів. :unknown:

Це низ цієї 4 дв.шафи.Готову цілу не вийшло сфотографувати.Розмір 2,5х2,3.Збирав в кімнаті-майстерня замала.Видно ,що всі деки ялинові.Все видиме -дубове.

Приєднані файли:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#11  ПовідомленняДодано: 11 червня 2014, 12:34 
Офлайн

Peter написав:
У нас тут один вар'ят на опалубку використовував водостійку фанеру 22мм.

А тут питання чи дійсно він вар’ят.Коли працював в Братіславі, то там використовували для опалубки лише таку фанеру-жодних дощок. :yes:(А керували там німці)

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#12  ПовідомленняДодано: 11 червня 2014, 12:42 
Офлайн

VIKSEL написав:
рейсмус два рази мив бензиною,

Купіть собі у tpsega плин для змивання припалів і смол.Проблема вирішиться просто :)

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#13  ПовідомленняДодано: 11 червня 2014, 12:53 
Офлайн

Показаних робіт: 7
Дякував: 252 раз.
Подякували: 84 раз.
если человеку не нравится хвоя как материал и сопутствующие проблеммы с ним, то что тут поделаешь...
мне тоже нраятся более ценные породы, всмысле с красивой текстурой... но цена!... мы основную часть дверей и окон делаем из сосны, но так же заказывают и из дуба, ясеня, ольхи, меранти... кому что нравится и кто что себе может позволить...

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#14  ПовідомленняДодано: 11 червня 2014, 13:29 
Офлайн

Роланд написав:
.Відноситись до ялини,смереки,сосни як до "бросового" матеріалу не по майстерськи.

Не по майстерськи це виготовляти вироби за гроші з матеріалу що не придназначений для цього,аргументуючи шо так захотів замовник.. :ffx а також пропагандувати сумнівні технології не по майстерськи. А я не роблю навіть за гроші бо мені шкода своєї праці і людських грошей.Зовсім друге питання шо часто люди самі шукають халяви.....ну то най шукають,бо їм завжди зможуть запропонувати сходи з ялини і меблі з смереки.Скоро вже піхта піде в рух :good: .Тільки потім,через пару років той замовник не скаже шо виріб такий страшний тому що зроблений не з того матеріалу а скаже шо то робив такий майстер який не застеріг а тільки хотів грошей заробити..... :hi:
Роланд написав:
Видно ,що всі деки ялинові.Все видиме -дубове.
Роланд,ми з Вами про різні речі говоримо...я не сильний мебляр іне маю такого досвіду з застеленими хідником сходами або яловими креденсами і можу похвалитись хіба таким :unknown: ЗображенняЗображенняЗображення

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#15  ПовідомленняДодано: 11 червня 2014, 15:21 
Офлайн

VIKSEL написав:
і можу похвалитись хіба таким

Меблі ,безумовно ,гарні.Але особливої складності при їх виготовленні ,на мою скромну думку, я не бачу.Вже вибачайте за прямоту.
Щодо грошей і все таке інше пропоную подивитись вам хоч би такий сайт не найбіднішої з країн.Це я до того,що якщо є пропозиція є й попит.http://www.aravismeubles.com/meubles-de ... sapin.html

чи наших сусідів http://www.mebledrewniane.eu/grupa.php?g=23

Я не збираюся вас ні в чому переконувати.Робите з дуба,маєте клієнтів-все чудово.Удачі Вам.Це абсолютно щиросердно.
Але те що ви не працюєте з іншими породами деревини,зокрема з хвоєю,ще цілком не є достатнім для твердження(та ще й з таким апломбом) про непридатність хвої для виготовлення меблів.
VIKSEL написав:
іне маю такого досвіду з застеленими хідником сходами або яловими креденсами

Шкода.Будь який досвід корисний.І звертайте увагу на стару столярку,там багато чого можна почерпнути корисного для себе.До речі навіть на дубових старих сходах стояли красиві "мосєнжні" прути для хідників.Дивно,що ви такого не бачили.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#16  ПовідомленняДодано: 11 червня 2014, 15:30 
Офлайн

Роланд написав:
Вже вибачайте за прямоту.

А я і не сумнівався шо Ви би таке зробили за три дні.. :D І Ви мене також вибачайте,тому зразу питання:то тумбочка на боці лежить чи то "майстерські технології" по з'єднанню елементів фасаду,бо я нігде не видів шоб стойову поперечка накривала?? :? Але нє-є,по завісах видно шо стоїть правильно ;) А використання тангенціальної дошки на меблях то також "вищий пілотаж"??Але можете не відповідати,я знаю відповідь....... :hbxЯк покажете щось подібне,там де "нічого складного"-тоді поговорим :hi: Надалі мовчу "як риба об лед"

Приєднані файли:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#17  ПовідомленняДодано: 11 червня 2014, 16:29 
Офлайн

VIKSEL написав:
то тумбочка на боці лежить чи то "майстерські технології" по з'єднанню елементів фасаду,бо я нігде не видів шоб стойову поперечка накривала??

По перше покажіть хоч одне слово де я б говорив про СВОЮ майстерність.Мову я веду за роботи старих майстрів. :? Я не скриваю і вже говорив ,що я самоучка.
А ваш закид я не зрозумів.Шафа з виступом.В утвореному куті стоять колони.Що ви маєте на увазі під з’єднанням елементів фасаду не второпаю. :unknown:

Дещо можете подивитись і в нашій галереї.А якщо дуже хочете то підготовлю і покажу інші роботи.

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#18  ПовідомленняДодано: 11 червня 2014, 16:41 
Офлайн

Показаних робіт: 7
Дякував: 252 раз.
Подякували: 84 раз.
VIKSEL, имел в виду что на нижней боковине вертикальные стойки упираются в горизонтальные, а не наоборот, как на верхней тумбе...
и используете тангенциальный распил, а не радиальный... впринцыпе нормальные замечания... но как для самоучки - это отлично...
и зачем вы ссоритеь на ровном месте??? :wall:

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#19  ПовідомленняДодано: 11 червня 2014, 16:44 
Офлайн

tpsega написав:
на нижней боковине вертикальные стойки упираются в горизонтальные, а не наоборот, как на верхней тумбе..

Не бачу тут нічого кримінального :)

Піднятись догори

ПП

Повідомлення:#20  ПовідомленняДодано: 11 червня 2014, 16:57 
Офлайн

tpsega написав:
зачем вы ссоритеь на ровном месте??

Я не маю найменшого бажання сваритись.Боже упаси.Відносно тангенціального розпилу треба бути реалістом-з чого маєм з того і робим.Та й сам же кажеш для самоучки -скидки. ;)
Та й яка тут сварка -я стверджую,що хвоя з успіхом може бути використана для столярки.Де ж тут сварка?
А в комоді я дійсно не бачу нічого складного.Гарне покриття -факт.А столярка :unknown:

Піднятись догори

ПП

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 58 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

atlas-decor.com.ua

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати на теми на форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення на форумі