WoodMaster.in.ua

Український столярно-меблевий форум "Майстер"

Меблі та столярні вироби   

  
Сьогодні: 20 листопада 2018, 01:42
Пошук від Google

Активні теми

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Створити нову тему Відповісти  [ 1 повідомлення ] 
Автор Повідомлення
Повідомлення:#1  ПовідомленняДодано: 30 травня 2018, 22:26 
Офлайн

Показаних робіт: 0
Дякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Доброго дня.

З назви теми зрозуміло що шукаю - роботу. Про себе - звуть Михайлом, вік 39 років. Коротко про мої навички та уміння - столярною справою цікавлюсь давно, читаю літературу, дивлюсь відео, стежу за форумами. Пробував опанувати програми для побудови креслень у комп"ютерних програмах по відео, але поки успіхи не великі, отримав уявлення як це робиться але не більше. Розумію що все ж доведеться навчитись, але зараз поки не маю змоги продовжувати. Стаж столяром дуже незначний - 2 місяці у заготівельному цеху столярної майстерні на 20 чоловік (меблі для ресторанів). Виконую роботи по заготовці дошок - розрізання, фугування та рейсмусування у розміри з допусками для подальшого обробітку.
Пробував себе в різьбі по дереву, успіхи не значні, знаю, що можу краще, але треба більше цим займатись (поки не хватає часу й інструментів).
Знання комп"ютера на рівні впевненого користувача.
Учитись - моя мета, мотивований (є велике бажання навчитись робити ЯКНАЙКРАЩІ меблі та столярні вироби), готовий до переїзду. Алкоголю майже не вживаю.

Прошу писати в приват - надішлю свій номер телефону. Найближчим часом буду старатись щовечора перевіряти тут листи.

Піднятись догори

ПП

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1 повідомлення ] 

atlas-decor.com.ua

Часовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати на теми на форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення на форумі