WoodMaster.in.ua
 

Український столярно-меблевий форум "Майстер"

 

Меблі та столярні вироби   

 
  
Сьогодні: 02 березня 2024, 05:27
Пошук від Google

Активні темиЧасовий пояс : UTC + 2 годин [ Літній час ]


Мова:
Форум "Майстер" - Реєстрація

Реєструючись на форумі "Майстер" (“https://woodmaster.in.ua”), ви підтверджуєте свою згоду з наступними умовами.

Перед реєстрацією на форумі уважно прочитайте дані правила!

1.1. Дані правила призначені для регулювання роботи форуму "Майстер". Їх дотримання обов"язкове для всіх користувачів без винятку.
1.2.Всі правила є відкритою інформацією та загальнодоступні. Незнання правил не звільняє Вас від відповідальності.
1.3.У разі недотримання правил адміністрація залишає за собою право застосовувати санкції, відповідні тяжкості порушення.
1.4. Адміністрація залишає за собою право змінювати правила, повідомляючи про це користувачів на форумі. Всі зміни і доповнення в правилах набирають чинності з моменту їх публікації і зворотної сили не мають.
2. Реєстрація.
2.1. Адреса електронної пошти користувача повинна бути чинною. За цією адресою приходить повідомлення, за допомогою якого потрібно підтвердити реєстрацію.
2.2. Користувачі можуть не відображати адреси електронної пошти на форумі з міркувань конфіденційності. Адміністрація гарантує конфіденційність прихованої інформації і не використовує адреси електронної пошти користувачів форуму для розсилки спаму.
2.3. Заборонено використовувати як ніки нецензурні слова та непристойні вирази.
2.4. Заборонено створення клонів. Виняток становлять лише проблеми з основним обліковим записом користувача. Клони, створені в корисливих цілях, будуть видалені без попередження.
2.5. У профілі не повинно бути нецензурних виразів, вульгарної та наклепницької інформації, закликів до насильницького повалення влади, міжнаціональної або расової ворожнечі, повідомлень, що принижують гідність людей тої чи іншого статі, раси або сексуальної орієнтації, а також будь-якої іншої інформації, яка порушує чинні закони або морально-етичні норми. Чесно і повністю заповнювати профіль - особиста справа кожного користувача. Адміністрація не відповідає за достовірність інформації в профілях користувачів.
2.6. Адміністрація залишає за собою право редагувати профіль користувача, якщо його зміст порушує правила форуму.
2.7. Користувачі можуть використовувати аватар, що не містить зображення, які суперечать законодавству і морально-етичним нормам. Можливе завантаження аватара з комп"ютера користувача. Аватар за розмірами повинен бути не більш ніж 80х80 пікселів. У налаштуваннях профілю користувачі можуть відключити відображення аватарів на форумах. Не можна застосовувати аватар, який вже використовується будь-ким із відвідувачів.
2.8. Адміністрація періодично проводить чистку аккаунтів користувачів, які не заходили на форум більше ніж 180 днів (півроку), і при цьому не написали жодного повідомлення.

3. Написання повідомлень на форумі.
3.1. Основними мовами форуму є українська та російська.
3.2. Забороняється публікувати повідомлення, що містять ненормативну лексику, брехливу, образливу, наклепницьку інформацію, заклики до насильницького повалення влади, національної ворожнечі або расової ворожнечі, що принижують гідність того чи іншого статі, раси або сексуальної орієнтації, а також містять будь-яку іншу інформацію, що порушує чинні закони або морально-етичні норми.
3.3. Забороняється публікація приватної інформації про інших користувачів без їх відома і згоди.
3.4. Забороняється публікація однакових тем або повідомлень.
3.5. Забороняється публікація тем, якщо їх зміст не відповідає назві розділу. У випадку помилки можна попросити модератора про перенесення теми у відповідний з наявних розділів.
3.6. Перед створенням нової теми слід переконатися, що подібних їй на форумі не існує. Для цього є функція <Пошук>.
3.7. При створенні теми рекомендується давати їй назву, яка найбільш точно відображає її суть.
3.8. Забороняється створення тем або повідомлень для приватної бесіди користувачів: для цього є особисті повідомлення.
3.9. Заборонено флуд: публікація декількох повідомлень поспіль в одній темі, які не мають інформаційної цінності (повідомлення типу <Ух ти!>, <Ось як!> і т. д).
3.10. Заборонено оффтоп: повідомлення, які не відповідають темі топіка.
3.11. Теми, що не відповідають жодному з існуючих розділів, обговорюються у розділі <Поговоримо про різне> (<Неформальне спілкування>).
3.12. Заборонена публікація рекламних повідомлень і відкрита реклама сайтів без узгодження з адміністрацією.
3.13. Забороняється писати всі повідомлення великими літерами , або червоним кольором.
3.14. Забороняється надмірне використання смайликів.
3.15. Користувачі можуть залишати повідомлення на мовах відмінних від російського і української, але належні відповіді на повідомлення, складені на інших мовах, не варто очікувати.
3.16. Для усунення помилок рекомендується використовувати орфографічну перевірку. Модератори мають право редагувати такі пости на свій розсуд.
3.17. Адміністрація залишає за собою право редагувати/видаляти повідомлення і застосовувати санкції у разі порушення правил форуму.
3.18. Адміністрація не гарантує достовірність інформації, що залишається користувачами, і не несе відповідальності за їх висловлювання.
3.19. Адміністрація та учасники форуму не несуть ніякої відповідальності за дії користувачів, вчинені за порадами учасників форуму і потягли за собою заподіяння шкоди життю, здоров"ю користувача і пошкодження його майна.
3.20. На форумі забороняється публікація серійних номерів, "кряків", патчів та ін. до програмного забезпечення.
3.21. Для підтримки порядку, зрозумілої структури і полегшення пошуку адміністрація залишає за собою право об"єднувати, переміщати і змінювати назви тем. Прошу поставитися з розумінням.

4. Відповідальність за порушення Правил форуму:
4.1. За перше і повторне порушення Правил форуму користувач попереджується. При цьому він повинен усунути порушення (редагувати профіль, повідомлення і бажано принести вибачення потерпілій особі (особам)).
4.2. При систематичних порушеннях Правил форуму (третє і подальші попередження) користувач може бути переведений у режим <тільки читання> (зможе читати форум, але не зможе відповідати), а в особливих випадках отримати бан тимчасово або постійно (більше не буде мати можливості заходити на форум, а його аккаунт буде видалено).

   5. Реклама на форумі. Доповнення до правил для розділів "Купити,продати і т.п"
5.1. Необхідно вказувати найменування товару/товарів.
5.2. Зазначати ціну товару/товарів.
5.3. Вказувати Ваше територіальне розташування.
Заборонено:
5.4. розміщувати оголошення про продаж будь-якого товару забороненого законодавством України.
5.5. піднімати тему "вгору" повідомленням, що не несе змістового навантаження.
5.6. піднімати тему "вгору" без зменшення ціни або із зменшенням менше 5% від попередньої ціни.
5.7. розміщувати свідомо невірну інформацію про результати експертиз, тестів, характеристики і стан товару, особистості продавця/покупця і т.д.
5.8. розміщувати оголошення про продаж товарів не пов"язаних з тематикою сайту.
   Примітки.
5.9. Теми в яких автор не відповідає на запитання будуть видалені.
5.10. На безкоштовну активну рекламу (з розміщенням активних посилань) мають право активні користувачі, які залишили на форумі більше 50 повідомлень і зареєстровані понад 50 днів.
   Рекомендації:
- Для більш ефективної інформативності прикріплюйте в темі фото товару/товарів. З метою зменшення навантаження на форум фото краще розмістити в будь-якому фотобанку Інтернету і дати на нього відповідне посилання для форуму.
- Якщо Ваша мета досягнута і тема не актуальна, будь ласка, напишіть про це в темі, або закрийте тему самостійно.
Теми, які порушують ці правила будуть видалятися.

Адміністратор форуму.
  

Будьте уважні під час заповнення антиботових полів.Так, я хочу зареєструватись.

cnc-market.in.ua
kremen-decor.com.ua